Před řidičem se náhle propadla země. Jeho reakce přihlížející šokovala, ukazuje video

Video Video
8. 6. 2021 11:00
"Kam to jede?" musí si říct každý, kdo se podívá na video z čínského města Ťi-an v provincii Ťiang-si. Zřejmě kvůli silným dešťům se zde uprostřed velké křižovatky propadla země. Na záběrech je vidět, že řidiči váhají, jak se obří díře vyhnout. Ten poslední v ní ale mizí i s vozem.
Zřejmě kvůli silným dešťům se v čínském městě Ťi-an v provincii Ťiang-si uprostřed velké křižovatky propadla země. | Video: Asociated Press

Přihlížející lidé se sbíhají a vidí auto obrácené na střechu a řidiče, který si drží hlavu. Nešťastníka vytahují ven a posílají se zraněními, které ho neohrožují na životě, do nemocnice. Vše pak bere do svých rukou policie.

Ze záznamu je patrná ještě překvapená reakce přihlížejících, kteří zjevně nemohli věřit vlastním očím. Řidič měl totiž dost času se obří propadlině vyhnout. Proč to neudělal ale z lokálních zdrojů není jasné.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Festival v San Sebastiánu spojí ceny pro nejlepšího herce a herečku

Mezinárodní filmový festival ve španělském San Sebastiánu bude nově udělovat genderově neutrální ceny. Od letošního září samostatné sošky pro nejlepšího herce a herečku nahradí jedno ocenění, Stříbrná mušle pro nejlepší herecký výkon, píše agentura AP. K podobnému kroku se nedávno odhodlala přehlídka Berlinale, pořádaná v německé metropoli.

"Změna vychází z přesvědčení, že pohlaví jakožto společenský a politický konstrukt už nadále není kritériem, kterým bychom se chtěli řídit," vysvětluje ředitel akce José Luis Rebordinos. "Úkolem poroty bude jednoduše rozlišovat dobré od špatných hereckých výkonů," dodává.

Letošní 69. ročník festivalu se koná od 17. do 25. září.

Zdroj: AP
Další zprávy