Umírající matka stihla svatbu dcer, druhý den zesnula

Petr Jemelka Petr Jemelka
17. 10. 2013 14:35
Tři sestry udělaly v posledních hodinách života matku šťastnou.
Foto: Aktuálně.cz

Atlanta - Svatba dcery nebo syna je jednou z nejhezčích chvil v životě většiny rodičů. Ne všem je ale dopřáno, aby se tohoto šťastného okamžiku dožili.

Sestry Jodie, Sarah a Kaylie Swalesovy ze státu Georgia se postavily osudu - rozhodly se všechny tři narychlo vdát, aby se obřadu mohla zúčastnit i jejich matka v posledním stadiu rakoviny prsu.

"Máme smíšené pocity, protože jsme šťastné, že je tady, ale zároveň jsme smutné, protože je to pravděpodobně poslední velká událost, kterou společně prožíváme," svěřila se televizi ABC News jedna z nevěst Jodie Swalesová.  

Přestože věděla, že už jí nezbývá moc času, a trpěla bolestmi, byla v posledních okamžicích života šťastná. Viděla, jak její tři dcery najednou říkají své osudové "ano". Jen pár hodin po obřadu Backy Swalesová v poklidu zemřela. Bylo jí 43 let.

"Vím, že se na mě a mou rodinu dívá, a proto budu žít tak, aby na mě mohla být hrdá. Děkuji bohu, že tu včera mohla být s námi. Mám tě ráda, naše velká copatá mámo. Odpočívej v pokoji," napsala Jodie na Facebook, poté, co její matka zemřela.

 

Právě se děje

Další zprávy