Soud odložil verdikt nad Trumpovým exporadcem. Flynn už dřív přiznal, že lhal FBI

ČTK ČTK
18. 12. 2018 19:19
Americký federální soudce dnes vyhověl žádosti obhajoby a odložil odsuzující verdikt nad bývalým bezpečnostním poradcem Bílého domu Michaelem Flynnem. Nové datum vynesení rozsudku zatím nebylo stanoveno, uvedla agentura Reuters.
Foto: Reuters

Původně se očekávalo, že rozsudek zazní dnes. Flynnovi právníci ale soudce Emmeta Sullivana požádali o odročení, aby jejich klient mohl dokončit svou spolupráci se zvláštním vyšetřovatelem Robertem Muellerem. Ten zkoumá možné ruské vměšování do amerických prezidentských voleb v roce 2016.

 

Právě se děje

před 56 minutami

V Ostravě vykolejila tramvaj po srážce s autem, dva lidé jsou zranění

Dva lidé v pátek utrpěli zranění při srážce tramvaje a osobního auta v Ostravě. Oba zranění byli v automobilu. Tramvaj po nehodě vykolejila, řekli mluvčí Dopravního podniku Ostrava Karolína Rycková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Policejní mluvčí Soňa Štětínská řekla, že řidič auta zřejmě tramvaji nedal přednost při odbočování. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají svědky, aby se přihlásili. Zraněnými byli osmašedesátiletá žena a sedmačtyřicetiletý muž. "Žena utrpěla lehké zranění hlavy. Muž měl těžší zranění v oblasti zad a podezření na otřes mozku," řekl Humpl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy