I móda se mění. Do stylu 'přidej do nákupního koše'

I móda se mění. Do stylu 'přidej do nákupního koše'
Stejně, jako se snáší soumrak nad érou papírových novin, předpovídají vizionáři konec módních přehlídek tak, jak je dosud známe. 
Na snímku: Jde o scénář, kdo po kom půjde a co bude mít na sobě při přehlídce značky Tommy Hilfiger.
Dosud šlo pro akce pro zvané, různé celebrity a V.I.P. A pro ty, kteří neváhali za pozvánku tvrdě zaplatit. 
Fotografie z New Yorku to dokazuje: židle u přehlídkového mola už znají slavná pozadí, která na ně usednou.
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez patří k těm, kteří mají na přehlídkách Tommyho Hilfigera vždy přední řadu. Ale díky internetu může v reálném čase vidět totéž...
Prestižní newyorský týden módy, který právě probíhá, naznačuje nový trend. Skoro všechny přehlídky běží online.
Foto: Reuters
Zahraničí Zahraničí
15. 9. 2010 11:25

New York - Stejně, jako se snáší soumrak nad érou papírových novin, předpovídají vizionáři konec módních přehlídek tak, jak je dosud známe.

Dosud šlo pro akce pro zvané, různé celebrity a V.I.P. A pro ty, kteří neváhali za pozvánku tvrdě zaplatit.

Prestižní newyorský týden módy, který právě probíhá, naznačuje nový trend. Skoro všechny přehlídky běží online. A co víc. Některé módní domy nabízí lidem u počítače, aby si jedním dvěma "kliky" rovnou předváděné modely koupili. Stačí dobré připojení a příslušná kreditní karta.

Lidé u monitoru se také dostanou k výrazně více informacím ze zákulisí. Tvůrci chtějí módu dostat mezi lidi, a tak je "online" skoro vše.

Podívejte se do zákulisí New York Fashion Week.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy