reklama
 
 

Hyenismus v Itálii: Ženu srazil vlak, mladík jí nepomohl. Místo toho si s ní fotil selfie

5. 6. 2018 13:18
Bouři hněvu a znechucení vyvolal v Itálii mladík, který si pořídil selfie z místa, kde zasahovali záchranáři.

Piacenza - Vztek a silné pobouření vyvolal v Itálii mladík, který si na nádraží dělal selfie. V záběru měl přitom ženu, kterou krátce předtím srazil vlak.

Sebejistého mladíka v bílých bermudách při jeho bezohledném počínání vyfotil novinář Giorgio Lambri. Muže pak zastavila policejní hlídka a přinutila ho, aby selfie smazal.

K nehodě došlo 26. května na nádraží v Piacenze na severu Itálie. Mladá Kanaďanka při ní utrpěla vážná zranění a později jí v nemocnici museli amputovat nohu.

Lambri pak o tom napsal článek do nedělního vydání místního deníku Liberta pod titulkem "Barbarství, které nečekáte: selfie před tragédií". V něm odsoudil mladého muže, že nemá žádnou morálku.

Fotografii "selfíčkáře" pak převzala další média. Například Corriere della Sera si všímá, že mladík má u pravé ruky zvednuté dva prsty do písmene V, zatímco levou rukou se fotí.

V komentáři v listu La Stampa se píše o "rakovině, která rozleptává internet". Mladík podle něj "vypnul svou duši a svou osobnost a stal se robotem z internetu".

Rozhlasová moderátorka Nicola Savinová dokonce řekla posluchačům, že "lidská rasa spěje k vyhynutí".

Jak došlo k nehodě, zatím zůstává nejasné. Podle některých zpráv měl kontrolní systém pro zavření dveří u vlaku poruchu. Žena tak mohla vypadnout při otevření dveří na špatné straně. Další verze je, že Kanaďanka chtěla naskočit do vlaku, který už se rozjížděl.

Video: Londýnská kavárna nabízí kávu se selfie na pěně

Dáte si kafe se selfíčkem? Londýnská kavárna nabízí nápoje s vlastním portrétem | Video: Reuters |  00:44

autor: Zahraničí | 5. 6. 2018 13:18

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama