Drsné záběry a velká legrace. Zelinka s Klusákem točili náborová videa pro záchranku

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
22. 9. 2020 18:43
Pražská záchranka spustila náborovou kampaň Zachraňuj v Praze. Dvojici klipů natočil režisér Vít Klusák, do hlavní role vybral tanečníka, herce a choreografa Marka Zelinku. Filmaři pracovali bez nároku na honorář a zdarma zapůjčili i potřebnou techniku.
Podívejte se na dvojici náborových klipů pro pražskou záchranku. | Video: Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

"Vyhýbám se natáčení reklam, ale tohle nešlo odmítnout. Pražští záchranáři jsou totiž nevídaně schopná parta, a ačkoliv jsme disponovali rozpočtem blížícím se nule, pomohli nám dát dohromady natáčení, které by normálně stálo majlant. A navíc to byla nepopsatelná legrace," řekl k natáčení režisér Vít Klusák.

Hlavní postavou kampaně je v roli roztržitého "super záchranáře" herec, tanečník a choreograf Marek Zelinka. Vítěz jedné z řad taneční soutěže StarDance k celému natáčení přistoupil s mimořádným entuziasmem. "Z výsledku mám radost, doufám, že se bude líbit a že pomůže nalákat nové záchranáře. Během natáčení bylo vidět, že jsou skvělá parta, že je práce opravdu baví. Jejich zapálení pro věc bylo až neuvěřitelné, v podstatě nic nebyl problém. Byla radost s nimi spolupracovat," svěřil se Zelinka.

Vedle zdravotnických záchranářů a operátorů pražská záchranka přivítá ve svých řadách i lékaře nebo řidiče vozidel zdravotnické záchranné služby.

 

Právě se děje

Další zprávy