Policie pátrá po střelci z Plzně, objevila jeho celostátně hledanou společnici

ČTK ČTK
24. 3. 2019 10:10
Policie stále pátrá po muži, kterého podezírá, že ve čtvrtek večer po hádce s dalším mužem střílel na Mikulášském náměstí v Plzni. Pětatřicetiletý Pavel Straka je podle policie ozbrojený a nebezpečný. Policisté v sobotu objevili v Plzni celostátně hledanou devětatřicetiletou Ivanu Novou, která se údajně pohybovala v jeho společnosti, řekla jejich mluvčí Dagmar Jiroušková.
Foto: Jan Schejbal

"Pátrání po ženě, která byla hledaná v souvislosti s případem střelby v Plzni, bylo odvoláno. Žena byla vypátrána. Pátrání po muži je stále aktuální," uvedla. Podle Jirouškové je žena v policejní cele.

Muž je podezřelý z vydírání a nedovoleného ozbrojování. Je nápadný četným tetováním, měří asi 180 centimetrů, má střední postavu, hnědočerné rovné vlasy, hnědé oči a krátké strniště tmavých vousů.

Policie žádá občany, pokud vědí, kde by mohl hledaný být, aby bezodkladně informovali policii na lince 158 a v žádném případě se nepokoušeli muže sami zadržet.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Na základě jednání s ministrem vnitra Hamáčkem a policií zavedeme na části dálnice D1 zákaz předjíždění kamionů, řekl Babiš podle České televize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy