Foto: Nejlepší obaly roku. Zaujal Alzáček v raketě, retro cola, obří dort či krabice jako hrad

Iva Špačková Iva Špačková
16. 7. 2018 6:53
Jak přiblížit zeleného mimozemšťana, maskota Alzy, dětem? Stačí ho strčit do krabice připomínající raketu a plyšák může zaujmout důstojné místo v dětském pokojíku. Royal Crown Cola vyvinutá na začátku 20. století míří k zákazníkům v historické lahvi. A věci na pečení se zase prodají nejlépe ze stojanu, který připomíná obří dort. Podívejte se na obaly, které díky své nápaditosti získaly ocenění Obal roku. Na podzim jim ho předá Obalový institut SYBA.
Foto: SYBA

Retro cola

  • Kategorie: Nápoje
  • Přihlašovatel: Kofola Československo

Čtvrtlitrová skleněná lahev Royal Crown Coly se svým vzhledem vrací do minulosti. Tvar lahve, vytvořený reliéf a papírová etiketa připomíná rok 1905, kdy Dr. Claude Hatcher vynalezl recept na colu ve své apatyce. Lahev je vratná a tím vyhovuje dnešním trendům, které hledí na udržitelný rozvoj.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy