Kotva vrací staré časy, láká na retro Vánoce. Podívejte se, čím chce zaujmout

Kotva vrací staré časy, láká na retro Vánoce. Podívejte se, čím chce zaujmout
Kožešinové lemy rukávů a kapucí byly velmi oblíbené a v šatníku si je přála mít mnohá "socialistická" žena. Dřevěné sáňky milovali děti i dospělí, a kdo je má uložené ve sklepě, ještě dnes na nich rád jezdí.
Fotografie budou připomínat vánoční atmosféru 70. a 80. let.
Každá fotografie má rozměr 100 x 150 cm.
Celkem jich bude ve čtyřech patrech obchodního domu rozmístěno 60.
Foto: Kotva
Iva Špačková Tomáš Vocelka Iva Špačková, Tomáš Vocelka
29. 11. 2016 14:39
Hostesky oblečené do původních kostýmů, figuríny ustrojené ve stylu poloviny sedmdesátých let a fotografie připomínající dobový ruch čekají na každého návštěvníka, který Kotvu v prosinci navštíví. Obchodní dům, který za dob Československa patřil ke špičce mezi nákupními domy, spouští nákupní horečku ve stylu retra. Podívejte se v galerii, co zákazníci uvidí.
 

Právě se děje

před 39 minutami

Do USA dorazil nový čínský velvyslanec Čchin, vztah obou zemí má podle něj potenciál

Nový čínský velvyslanec ve Washingtonu Čchin Kang po příjezdu do země popřál Spojeným státům, aby zvítězily nad covidem-19, a prohlásil, že vzájemné vztahy obou zemí mají velký potenciál. Zatímco agentura Reuters zdůrazňuje pozitivní tón velvyslancových prvních slov, AFP se zaměřuje na jeho proslulou nesmlouvavost a agresivitu. Střídání na postu velvyslance přichází v době, kdy jsou vztahy mezi oběma mocnostmi značně napjaté.

Čchin, jemuž je 55 let, donedávna působil jako náměstek ministra zahraničí se zaměřením na evropské záležitosti. V letech 2006 až 2014 byl mluvčím ministerstva zahraničí a tehdy proslul jako plamenný obhájce politiky své země. Jeho předchůdce na diplomatickém postu Cchuej Tchien-kchaj vedl úřad osm let a byl tak nejdéle sloužícím čínským velvyslancem v USA. O Čchinově jmenování kolovaly zvěsti, ale Peking ho dříve nikdy nepotvrdil. Zveřejnil až jeho fotografie v roušce s červenou vlajkou po příletu na Kennedyho letiště v New Yorku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy