Batman: Arkham Asylum oznámen!

Josef Kníže
13. 8. 2008 17:42
Další z řady herních adaptací na spadnutí.

Dnes Eidos Interactive a Warner Bros. Interactive Entertainment oficiálně oznámili vývoj nové hry na motivy komixového Batmana s názvem Batman: Arkham Asylum, což má být ,,temné a akční dobrodružství" pro Xbox360, PS3 a PC.

Jak bylo zmíněno nedávno, hru mají na starosti Rocksteady Studios. Hráč převezme roli Batmana, který ,,doručí" Jokera do známého Arkham Asylum, kde na něj však zloduši přichystají past. Scénař je sepsán zkušeným držitelem ceny Emmy Paulem Diniem.

,,S novým Batmanem chceme vytvořit opravdový akční zážitek, který bude hoden jak fanoušků, tak ostatních hráčů," řekl Phil Rogers z Eidosu. Batman se představí ve hře jako nikdy předtím, kdy bojuje s nepředvídatelnými okolnostmi v Arkham Asylum a využívá všechny své schopnosti a agresivní styl boje."

Hra je plánovaná na vydání v roce 2009. Více informací již brzy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy