reklama
 
 

V projektu Nové Měcholupy II vyroste dalších 136 bytů

10. 1. 2012 1:36
Nebývalý úspěch při prodeji nových bytů přiměl developera k dalšímu rozšíření projektu Nové Měcholupy

Praha - Včera začala stavba 136 nových bytů v projektu Nové Měcholupy II od developerské společnosti Ekospol. První etapa, která zahrnuje bytové domy A a B se vyznačuje mimořádně vysokou prodejností. Již před zahájením stavby bytových domů byla rozprodána více než polovina všech nabízených bytů. V posledních třech měsících se jedná už o druhý velký bytový komplex, který společnost Ekospol začala stavět. Již v říjnu loňského roku také zahájila výstavbu 108 bytů v etapě B projektu Nový Park Písnice.

„Troufám si tvrdit, že takovouto prodejnost v okamžiku zahájení stavby nemá dnes žádný jiný velký developer v Praze. Nové Měcholupy II jsou pravděpodobně nejprodávanějším bytovým areálem současnosti," pochvaluje si prodejní výsledky Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva Ekospolu.

Vzhledem k úspěchu projektu již společnost Ekospol plánuje výstavbu dalšího bytového domu C se 105 bytovými jednotkami. „Podobné ceny, jaké jsme nastavili v domech A a B, udržíme i v připravovaném domě C. Byt o dispozici 1+kk tedy znovu bude k mání již za 1,4 milionu korun, 2+kk za necelé dva miliony a 3+kk za 2,9 milionu korun, všechny ceny samozřejmě včetně aktuálně platné DPH," vypočítává Korec.

Bytový areál Nové Měcholupy II vyroste v tradiční a žádané rezidenční lokalitě v blízkosti Hostivařské přehrady mezi ulicemi Janovská a Hornoměcholupská. Lokalita vyniká zejména výbornou občanskou vybaveností s množstvím škol, mateřských školek a obchodů.

autor: td | 10. 1. 2012 1:36

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama