Diskuse k článku: Vedení musí odejít, členové toho mají dost, zní z ČSSD. Nejlepší je svolat sjezd, reaguje Zaorálek

Vedení musí odejít, členové toho mají dost, zní z ČSSD. Nejlepší je svolat sjezd, reaguje Zaorálek Z ČSSD už zaznívá kritika směrem k vedení, ozval se Foldyna, Dienstbier i další.

Diskuze byla uzavřena. Na příspěvky není možné reagovat ani je zadávat.

Právě se děje

před 5 minutami

Demokratičtí voliči v několika státech dostali výhrůžné e-maily, aby volili Trumpa

Demokratičtí voliči v nejméně čtyřech amerických státech včetně Floridy a Pensylvánie, které patrně budou rozhodující pro výsledek listopadových prezidentských voleb, obdrželi výhrůžné emaily. Jejich autoři se v nich lživě vydávají za krajně pravicovou skupinu Proud Boys a příjemcům vzkazují, že "po nich půjdou", pokud nedají svůj hlas republikánskému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Kdo je autorem e-mailů, zatím není zcela jasné. Není však vyloučeno, že za operací stojí státní aktér, píše agentura AP.

Strůjci operace patrně získali e-mailové adresy ze státních seznamů registrovaných voličů, které zahrnují stranickou příslušnost a v některých případech také e-mailové adresy. Ty byly následně využity k rozsáhlému cílenému spamovaní. Odesilatelé v e-mailech tvrdí, že vědí, kterému z kandidátů se příjemce chystá dát 3. listopadu svůj hlas. Předčasné hlasování přitom již začalo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy