Zelení jednají v Teplicích o své budoucnosti

Zelení jednají v Teplicích o své budoucnosti
Někteří straničtí kolegové po jejím příspěvku tlesklali vstoje.
Předseda Martin Bursík nemohl projev nechat bez povšimnutí. Na slova poslankyně Zubové odpověděl, že se o kauze dozvěděl teprve nedávno a až bude otevřeno v květinářství, tak jí také koupí květiny.
Mimořádný sjezd Strany zelených ovlivnila ještě před samotným začátkem vyděračská kauza do níž byla vtažena také dcera členky Strany zelených Olgy Zubové (na snímku).
Odpoledne přijel do Teplic také host premiér Mirek Topolánek. "Ta kytice není pro Vás," řekl premiér současnému předsedovi Strany zelených Martinu Bursíkovi (vlevo). Společně pak rychlým krokem zamířili do sálu Domu Kultury.
Foto: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec
Tomáš Adamec
5. 9. 2008 15:52

Členové Strany zelených se sjeli do Teplic. Na mimořádném sjezdu budou až do neděle jednat o dalším směřování nejmenší parlamentní strany. Klíčovým pro to bude volba předsedy. O nejvyšší post se ucházejí současný šéf Martin Bursík, jeho vnitrostranická oponentka Dana Kuchtová a pardubický zastupitel Jan Linhart.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Italští poslanci vyslovili důvěru vládě premiéra Conteho. Kabinet v úterý požádá o důvěru také druhou komoru Senát, kde ale nemá zaručenou většinu

Zdroj: ČTK
Další zprávy