Policie obvinila ženu z vraždy muže v pražském Hloubětíně

ČTK ČTK
13. 8. 2017 15:48
Policie obvinila z vraždy čtyřiašedesátiletou ženu, která je podezřelá, že v sobotu odpoledne v pražském Hloubětíně pobodala zatím neznámého muže. Na policejním webu o tom v neděli informovala mluvčí Andrea Zoulová. Ženu kriminalisté zadrželi přímo na místě činu, muž i přes okamžitou zdravotnickou pomoc zraněním podlehl. Vyšetřovatelé zatím neznají totožnost zemřelého, mohlo by se ale jednat o cizince. Ověření jeho totožnosti komplikuje to, že u sebe neměl doklady, a samotný fakt, že se pohyboval mezi lidmi bez přístřeší. Oznámení o vážném poranění při partnerské potyčce u železničního tunelu v Českobrodské ulici dostali policisté v sobotu kolem 15:00.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 44 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy