reklama
 
 

Na sedačku Rekola v Brně někdo nastražil injekční jehlu, poraněný cyklista musí na vyšetření

11. 6. 2018 16:09
Strážníci případ předali republikové policii pro podezření ze spáchání trestného činu.

Brno - Muž v Brně se ráno zranil o injekční jehlu zapíchnutou v sedátku sdíleného jízdního kola firmy Rekola, pravděpodobně ji tam někdo nastražil. Strážníci případ předali republikové policii pro podezření ze spáchání trestného činu, uvedla v tiskové zprávě mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. V Brně fungují dva systémy sdílení kol, oba se u Brňanů těší oblibě.

O jehlu zapíchnutou v sedátku se poranil čtyřiačtyřicetiletý muž, který si chtěl bicykl půjčit. Nález nahlásil strážníkům. "Hlídka zjistila, že ze sedátka kola skutečně trčí injekční jehla, kterou tam pravděpodobně někdo nastražil. Muž strážníkům popsal, že si hrot zapíchl do ukazováčku ve chvíli, kdy se o sedadlo opřel," uvedla mluvčí. Strážníci muže ošetřili a poučili ho, že v tomto případě musí kvůli vyšetření do nemocnice.

"Hlídka zjistila, že místo zabírají kamery a podařilo se jí získat kontakt na jejich správce," doplnila mluvčí. Případ pak strážníci předali policii.

Na událost dopoledne upozornila firma Rekola. "Dbejte prosím zvýšené opatrnosti zejména při nasedání a kolo vždy řádně prohlédněte. Narazíte-li na něco podobného, neváhejte nás kontaktovat," napsala firma Rekola a přiložila fotografii propíchnuté sedačky.

autoři: ČTK, mp | 11. 6. 2018 16:09

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama