Na bruslích ze Zvíkova na Orlík

Na bruslích ze Zvíkova na Orlík
Použiji nože kanadského typu, zakoupené za 400 Kč v bazaru na Žižkově. Původnímu majiteli čestně vrátím.
Kam oko dohlédne jsem jediný bruslař, nezbývá než vyrazit.
Obkružuji most.
Led je deset centimetrů silný.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
6. 2. 2012 10:28

Taková příležitost se objeví tak jednou za deset let. Desítky kilometrů přírodního ledu rovného jak zrcadlo. Kde ty loňské mrazy jsou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy