Fotoblog: Dělá si legraci? Mynář překvapil prázdným papírem

Fotoblog: Dělá si legraci? Mynář překvapil prázdným papírem
Novináři před Poslaneckou sněmovnou v očekávání.
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář (vpravo), kterému se stále nedaří vystavit bezpečnostní prověrku, oznámil prostřednictvím mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka, že zveřejní své majetkové přiznání.
Obálku donesl do vrátnice Poslanecké sněmovny.
Prezident Zeman chce, aby každý občan musel na vyžádání dokazovat, že ke svému majetku přišel v souladu se zákonem. Podle poslankyně Věry Kovářové je pokrytecké, když hlava státu lobbuje za zmapování majetků hluboko do minulosti, zatímco její nejbližší spolupracovníci majetky tají.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
23. 6. 2015 12:55
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář předal poslankyni Věře Kovářové své majetkové přiznání. Zajímavé je jen tím, že v něm nic není.
 

Právě se děje

před 43 minutami

Požár haly na Bruntálsku způsobil škodu okolo 20 milionů korun

Škodu okolo 20 milionů korun způsobil v sobotu ráno v Bílčicích na Bruntálsku požár výrobní haly na zpracování dřeva. Podle hasičů před vypuknutím ohně budovou otřásl výbuch. Příčinu výbuchu i následného požáru zjišťují vyšetřovatelé. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči se o výbuchu a následném požáru haly o velikosti 30 krát 15 metrů dozvěděli okolo 5. hodiny ráno. Na místě pak zasahovaly dvě desítky hasičů z šesti profesionálních a dobrovolných jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy