Fotoblog: Dělá si legraci? Mynář překvapil prázdným papírem

Fotoblog: Dělá si legraci? Mynář překvapil prázdným papírem
Novináři před Poslaneckou sněmovnou v očekávání.
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář (vpravo), kterému se stále nedaří vystavit bezpečnostní prověrku, oznámil prostřednictvím mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka, že zveřejní své majetkové přiznání.
Obálku donesl do vrátnice Poslanecké sněmovny.
Prezident Zeman chce, aby každý občan musel na vyžádání dokazovat, že ke svému majetku přišel v souladu se zákonem. Podle poslankyně Věry Kovářové je pokrytecké, když hlava státu lobbuje za zmapování majetků hluboko do minulosti, zatímco její nejbližší spolupracovníci majetky tají.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
23. 6. 2015 12:55
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář předal poslankyni Věře Kovářové své majetkové přiznání. Zajímavé je jen tím, že v něm nic není.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy