Give and Gain 2011: Dobrovolně uklízečkou, výtvarnicí i čertem

Give and Gain 2011: Dobrovolně uklízečkou, výtvarnicí i čertem
Připojili se ke Světovému dni dobrovolníků.
A přišli pomáhat do neziskových organizací.
Muži byli spíše výjimkou.
Lepší než teambuildinng, pochvalovali si.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
24. 6. 2011 18:33

Ke světovému dnu firemních dobrovolníků se v Česku připojilo 250 lidí z celkem 14 společností. Úplně nejvíce bylo zaměstnanců Siemens (56), Kooperativy (44) a ČEZ (40). Kdo všechno při Give and Gain pomáhal potřebným v neziskových organizacích? Tady je výčet: IBM Česká republika, Česká spořitelna, DHL Česká republika, Kooperativa pojišťovna, VIG, Skupina ČEZ, T-Mobile Czech Republic, KPMG Czech Republic, Santé, ING Investement management (C.R.), a. s., E.ON Česká republika, s. r. o, PwC Czech Republic, ČSOB, Siemens a Zastoupení Evropské komise v České republice.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Seznam Zprávy: S cestou do Moskvy pomáhal Hamáčkovi Hrad. Pomoc se týkala rusko-amerického summitu v Praze, řekl šéf zahraničního odboru Jindrák

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 31 minutami

V Čestlicích u Prahy hořela v noci na sobotu restaurace Mc Donald’s, škoda je asi 10 milionů korun

V Čestlicích u Prahy hořela dnes v noci restaurace Mc Donald’s, podle předběžného odhadu je škoda deset milionů korun.  Příčinou vzniku požáru je podle vyšetřovatele technická závada, řekl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Hasiči na místo vyjížděli kolem půlnoci. "Původně to bylo hlášené jako požár elektroinstalace v okolí pojistkové skříně," uvedl Gabriel. Oheň se rozšířil až na střešní konstrukci.

Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů z Prahy i Středočeského kraje včetně výškové techniky.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

SpaceX vypustila na oběžnou dráhu dalších 60 satelitů pro síť Starlink

Z floridského mysu Canaveral v neděli odletěla další série 60 satelitů společnosti SpaceX pro síť Starlink, jež má v budoucnu umožnit přístup k internetu odkudkoli na Zemi. První stupeň rakety Falcon 9 se po vynesení družic na oběžnou dráhu vrátil na Zemi, když přistál v Atlantickém oceánu na plující plošině SpaceX. Úspěšně tak završil svůj rekordní desátý let.

S posledními 60 aparáty celkový počet dosud vypuštěných družic Starlink překročil 1600. Tento údaj ale zahrnuje i prototypy, s nimiž se pro provoz sítě nepočítalo, nebo přístroje, jež selhaly. Funkčních satelitů by podle údajů webu Spaceflight Now mělo být už přes 1500.

Zdroj: ČTK
Další zprávy