Cholerik Hřebík aneb Příběhy fotbalového šílenství

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
27. 12. 2012 13:08
Insider popsal netradiční metody a náturu tehdy nového šéftrenéra fotbalové Sparty. Jaká je jeho pozice dnes?
Foto: Tomáš Kunc

Jak to bylo?

Insider popsal netradiční metody a náturu tehdy nového šéftrenéra fotbalové Sparty. Přicházel do Sparty potřetí, s velkou nadějí, že na rozdíl od předchozích angažmá tentokrát expert prosazující moderní fotbal à la Barcelona uspěje.

Kde najdete více?

http://bit.ly/UaXSUt

http://bit.ly/YhUf1E

http://bit.ly/WoxTLJ

Jak to dopadlo?

Hřebík neuspěl ani napotřetí, Sparta se nedostala do evropských fotbalových pohárů a titul doma získal Liberec. Hřebík ve Spartě zůstal jako sportovní ředitel, není na očích, ale vliv na klub a jeho trenéry stále má.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Krmenčíkův gól opět pomohl PAOK k výhře nad AEK Atény

Útočník Michael Krmenčík se střelecky prosadil ve druhém utkání PAOK Soluň za sebou a opět proti AEK Atény. Svým čtvrtým gólem v řecké fotbalové lize pomohl k výhře 2:1, kterou si jeho tým upevnil druhé místo za už jistým mistrem Olympiakosem Pireus.

Po téměř měsíci Krmenčík nastoupil v základní sestavě a ve 47. minutě otevřel skóre zápasu svým osmým soutěžním gólem za PAOK, kde od od ledna hostuje z belgických Brugg. Vzápětí zvýšil Stefan Schwab z penalty na 2:0, domácí v nastaveném čase už jen snížili rovněž z pokutového kopu.

Minulý týden Krmenčík skóroval proti AEK v poháru a pomohl svému týmu k postupu do finále.

před 1 hodinou

Nymburk podlehl Karsiyace 73:84 a v Lize mistrů končí opět ve čtvrtfinále

Basketbalisté Nymburka prohráli na závěrečném turnaji Ligy mistrů s tureckým týmem Pinar Karsiyaka 73:84 a stejně jako loni se rozloučili se soutěží ve čtvrtfinále. V pátém ročníku si svěřenci trenéra Orena Amiela vyrovnali svůj nejlepší výsledek. Karsiyaku čeká v pátek boj o nedělní finále se Zaragozou, která zdolala pořádající Nižnij Novgorod 86:78.

Nymburku nepomohl k úspěchu ani double double Stephena Zimmermana za 11 bodů a 10 doskoků či 14 bodů Hayden Daltona. Třetí tým turecké ligy dotáhli k úspěchu 19 body Sek Henry a dva hráči s double double Rayman Morgan (18 bodů a 16 doskoků) a Metecan Birsen (12 bodů a 13 doskoků).

Další zprávy