reklama

iPhone 4S má problémy s baterií, ztrácí 15 % za hodinu

3. 11. 2011 8:45, aktualizováno

Oficiální fórum firmy Apple zaplavily stížnosti na malou výdrž baterie iPhonu 4S. Vybíjí se rychlým tempem, i když uživatelé telefon nepoužívají.

iPhone 4S iPhone 4S | Foto: Apple.com

iPhone 4S, zatím poslední produkt firmy Apple, sice přišel s navýšením výkonu a odstranil problémy svého předchůdce, ani on však není dokonalý. Řada uživatelů si totiž na oficiálním fóru stěžuje na nízkou výdrž baterie nového iPhonu.

"Výdrž mé baterie je otřesná, za hodinu se vybije zhruba o deset až patnáct procent," píše na fóru jeden z uživatelů. Údajně nepomáhá ani vypnutí těch nejhladovějších aplikací a iPhone 4S má vysokou spotřebu i při minimálním používání.

  • Aplikace Aktuálně.cz pro iPhone (zdarma si ji můžete stáhnout zde: http://iphone.aktualne.cz ) přináší naše nejaktuálnější zprávy zdarma na oblíbenou mobilní platformu od firmy Apple. Na titulní stránce najdete přehled hlavních zpráv, v dolním menu můžete zobrazit články z vámi vybrané rubriky. Naše zprávy můžete číst i když nejste zrovna připojeni k internetu. Stačí klepnout na tlačítko "Přejít do OFFLINE" v pravém horním rohu...
  • ... a aplikace stáhne všechny články v rubrikách do vašeho telefonu. Můžete je tak číst, i když třeba jedete metrem, nebo jste na jiném místě, kde se nemůžte připojit k internetu. Nmusíte ani čekat, než se stáhnou všechny články, můžete rovnou začít číst.
  • iPhone má velý display jako stvořený pro prohlížení fotografií. V naší aplikaci máte přístup k fotoreportážím našich profesionálních fotografů.
  • Fotografie si můžete prohlížet nastojato i naležato...
Galerie (12)

Aktuálně.cz pro iPhone je tady. Co naše aplikace umí?

Autor: Aktuálně.cz

Apple: Problém existuje

Problém by mohl být zřejmě v novém operačním systému iOS 5, který Apple představil v říjnu. Problémy s výdrží baterie totiž hlásí i někteří uživatelé starších modelů iPhone, kteří nový systém nainstalovali.

Zástupci firmy Apple zatím pouze přiznali, že problém existuje. "Malý počet uživatelů hlásí, že baterie v zařízeních na iOS 5 vydrží méně, než by měla," stojí ve stanovisku, které firma poskytla serveru All Things D.

"Našli jsme několik softwarových chyb, které výdrž baterie ovlivňují, a v průběhu několika týdnů vydáme update, který je opraví," dodala firma.

Internet je zatím plný "zaručených" tipů, jak problém vyřešit. Někteří uživatelé tvrdí, že pomohlo vypnutí služby Notifikace, která je novinkou iOS 5, jiní zase doporučují vypnout funkci, která automaticky nastavuje časovou zónu, nebo deaktivovat některé fuknce hlasové asistentky Siri.

TIP: Líbí se vám naše články? Sledujte Dataramu na Facebooku nebo na Twitteru!

autor: Adam Pešek

reklama

Diskuse

0komentářů

Zatím žádný příspěvek :(

reklama
reklama
 
reklama