Kaliningradské letiště je stále uzavřeno kvůli nehodě letadla

ČTK ČTK
4. 1. 2017 21:24
Letiště v Kaliningradu na západě Ruska je od úterního večera uzavřeno. Kvůli méně závažné nehodě letadla Airbus A320 ruské společnosti Aeroflot, které po přistání sjelo z dráhy, byly doposud zrušeny či odloženy desítky letů, informují ruská média. Správa letiště nyní předpokládá, že provoz bude obnoven nejspíš až ve čtvrtek. Letadlo se 167 cestujícími a sedmičlennou posádkou sjelo z přistávací dráhy z dosud nejasných příčin. Tři lidé vyhledali lékařské ošetření, závažnost jejich poranění ale zdroje agentury TASS neupřesnily. Provoz na letišti měl být obnoven ve středu dopoledne, ale nepodařilo se zajistit dost velký jeřáb, který by letoun se zlomenou přední podvozkovou nohou z dráhy odtáhl.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Prezident USA Joe Biden svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi navrhl v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům

Americký prezident Joe Biden navrhl svému ruskému protějšku Vladimirou Putinovi v nadcházejících měsících summit na území třetího státu, uvedl Bílý dům. Nabídku na "vybudování stabilního a předvídatelného vztahu s Ruskem" přednesl v telefonickém rozhovoru, v němž státníci také mimo jiné diskutovali o rostoucím napětí mezi Moskvou a Ukrajinou, píší zahraniční tiskové agentury.

Zdroj: ČTK
Další zprávy