Nejnovější obětí se stal jednapadesátiletý muž, který skočil z dálničního viaduktu.
Jeho smrt oživila pozornost, kterou na firmu upřely tento měsíc kvůli podivné sebevražedné sérii sdělovací prostředky i francouzská vláda.
Vdova po posledním sebevrahovi dala navíc najevo, že její muž podlehl tlaku, kterému byl v zaměstnání vystaven.
"Pořád, bez přestávky mluvil o všech těch restrukturacích. Lidem jsou vnucovány posty, nedává se jim žádná možnost (volby)," řekla žena.
Politici: Chceme vyšetřovat
Agentura AFP napsala, že nová sebevražda znovu nastolila otázku metod, jakých vedení obří France Telecom používá ve snaze přizpůsobit tuto bývalou monopolní státní společnost novým, ostře konkurenčním podmínkám.
Generální ředitel společnosti Didier Lombard v úterý navštívil Annecy, kde sebevrah pracoval, a řekl, že podnik přestává na celostátní úrovni uplatňovat zásadu systematického přesunu kádrů každé tři roky.
Lombardova pozice je podle AFP stále nahnutější. Opoziční Socialistická strana ho vyzvala k odstoupení a komunisté žádají vytvoření parlamentní vyšetřovací komise.
I šéf poslanecké frakce pravicového vládního Svazu pro lidové hnutí (UMP) Jean-François Copé vyslovil pochyby o zásadě mobility zaměstnanců, která se v podniku uplatňovala.
Podle generálního tajemníka UMP Xaviera Bertranda je ale Lombardova demise "mimo diskusi" a ani odbory nežádají ředitelovu hlavu.
Lombarda si v polovině tohoto měsíce pozval ministr práce Xavier Darcos a doporučil mu, aby společnost při organizaci práce brala větší ohledy na zaměstnance.
Deník Le Monde tehdy shromáždil svědectví několika z nich, kteří uváděli, že na některých úsecích panuje doslova teror.