reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Refinancování hypotéky za 2,29%? Víme, jak na to

Při dnešních nízkých úrocích je refinancování hypoték nebo úvěru ze stavebního spoření způsob, jak výrazně ušetřit, a to i několik tisíc korun ročně. Nový web lepsihypo.cz poradí, jak získat úrok 2,29 % a bonus 5400 Kč či jak dlouho trvá vyřízení hypotéky.

Úroková sazba u hypoték

Víte, jaká je roční úroková sazba u vaší současné hypotéky nebo u úvěru ze stavebního spoření? Pokud jste si úvěr sjednali před 3 až 5 lety, pak se sazba bude pohybovat někde kolem 5 % ročně, zatímco dnes se můžete dostat i pod 3 procenta. Končí-li vám letos fixace hypotéky nebo jsou vaše měsíční splátky příliš vysoké, pak určitě refinancujte! Ušetříte tak i několik tisíc korun ročně. Např. LBBW Bank nyní nabízí sazbu již 2,29 % p.a. a až 5 400 Kč jako bonus při sjednání hypotéky do konce března.

Velmi často vám banka umožní i navýšení hypotéky pro další účely, kam patří náklady na rekonstrukci, stavební úpravy, vypořádání majetkových podílů na nemovitosti atd. Refinancování se netýká jen těch, kterým nyní končí fixace hypotéky, refinancovat lze v podstatě kdykoli, jen je třeba vzít v úvahu penalizaci za předčasné splacení hypotéky. O částku tohoto poplatku je možné úvěr u nové banky navýšit.

 

Jak refinancovat?

Rozhodně se nemusíte předem obávat, že podstoupíte stejně složitou cestu, jakou jste prošli při uzavírání původní hypotéky. Výrazně vám pomůže banka, u níž si chcete kvůli nabídce výhodných podmínek vzít nový úvěr, jen je třeba začít včas. Zejména menší banky jsou obvykle pružnější a nabízejí klientovi zajímavé výhody.

Zmíněná LBBW Bank vám umožní uzavřít nový hypoteční úvěr i několik měsíců před koncem fixace či za vás provede celou řadu úkonů, které si musíte při sjednání nové hypotéky zajistit sami. Při bezproblémové historii splácení na vás zase čeká hypotéka bez prokazování příjmů.

Navštivte nový web www.lepsihypo.cz. Na jednom místě zde naleznete praktické informace jak získat novou hypotéku, jak dlouho trvá vyřízení hypotéky, na co si dát při refinancování pozor nebo na co nezapomenout. Je zde i kalkulačka, kde si můžete provést výpočet splátky úvěru a okamžitě si porovnat kolik ušetříte na zaplacených úrocích oproti stávající hypotéce.

Když to shrneme, refinancování hypoték nebo refinancování úvěru ze stavebního spoření, popř. americké hypotéky je možností jak si snížit měsíční splátky a díky nižší sazbě ušetřit na celkově zaplacených úrocích. Jen nezapomeňte, že s procesem refinancování hypoték je potřeba začít včas, i několik měsíců předem, a vybrat si takovou banku, která vám již nyní umožní získat aktuální nízkou sazbu, i když vaše fixace bude končit až za několik měsíců. 

Více informací na www.lepsihypo.cz  (informace a rady k novým hypotékám a jejich refinancování) nebo www.LBBW.cz .
 

#obsah .clanek .right .img img {width:478px !important;}

autor: Komerční sdělení | 27. 2. 2013 15:06

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama