Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Máte HP nebo padělek?

komerční sdělení
13. 12. 2011 12:08
Máte HP nebo padělek?
Foto: komerční sdělení

Neplaťte za padělané tonery, stáhněte si program a ověřte si jejich pravost.

Padělané tiskové kazety jsou napodobeniny, které se vydávají za originál a přitom nesplňují jeho kvalitativní standardy. Jedná se o použité nebo klonované kazety s  nekvalitní náplní, zabalené ve skoro dokonalých napodobeninách balení originálních tonerových kazet. Kazeta v tomto obalu se prodává zákazníkům za cenu originálu. Abyste se vyhnuli podvodu, zbytečným nákladům na opakovaný tisk, opravu či dokonce výměnu mechanismu tiskárny kvůli poškození takovouto kazetou pro tiskárny HP LaserJet, stačí si stáhnout aplikaci pro ověření pravosti kazety ze stránky HP. S její pomocí si rychle a jednoduše zkontrolujete, zda jde o originál. V případě zjištění padělané kazety si vytisknete výsledky ověření a vrátite kazetu do prodejny, v níž jste si ji zakoupili.

Ověření pravosti tiskové kazety


Instalace a použití softwaru je jednoduché, pomoci  vám může ilustrační  video. Kromě využití aplikace je dobré dodržovat i pár základních tipů, kterými můžete padělek odhalit ještě před jeho koupí. Zbystřete svou pozornost pokud např. není tisková kazeta v originálním obalu nebo je její obal poškozen. Nejlepším způsobem ověření pravosti je kontrola bezpečnostní známky na obalu.

Bezpečnostní známka na originálech


Veškerá balení tonerových kazet HP pro laserový tisk jsou vybavena bezpečnostní známkou s nápisem „Original Toner“ (při inkoustech „Original Ink“). Modrá nálepka je vždy umístěna na části balení, které se při otevírání musí odtrhnout a neměla by tak uniknout pozornosti. Známka má speciální holografickou úpravu. Její kontrastní polovina a nápisy „Original Toner“ mění barvu při náklonu ze strany na stranu z tmavě moré na světle modrou. Symboly OK a  se pohybují v opačných směrech při naklápění dopředu a dozadu a souhlasně při náklonu ze strany na stranu. Tyto změny na bezpečnostní známce můžete vidět zde.

Tisková kazeta není jen obal


Originální tisková kazeta je důmyslný komponent tiskárny a představuje až 70% zobrazovacího systému celé tiskárny. Je navržena tak, aby efektivně spolupracovala s tiskárnou a dosahovala těch nejlepších výsledků. Důležitou roli při kvalitě tisku hraje přesné navržené množství jednotlivých složek v náplni, a to s konstantními  výrobními podmínkami a s předvýrobní a povýrobní kontrolou. Levné padělky tyto parametry nesplňují, neposkytnou vám spolehlivé výsledky či konstantní výkon během své doby životnosti. Jejich cílem je jen získat vaše peníze. Uživatelé se tak mohou setkat s výrazně nízkou kvalitou tisku, opakovanými pokusy o tisk kvůli chybným výtiskům, rychlému opotřebení zařízení nebo dokonce s jeho úplným poškozením.

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy