Na letošních Grammy zpívala Streisandová i Lady Gaga "z vajíčka"

Na letošních Grammy zpívala Streisandová i Lady Gaga "z vajíčka"
Hudební vystoupení byla celkově hlavními taháky ceremoniálu. Na snímku Mick Jagger v akci.
Ceremoniál trval tři a půl hodiny, samotné předávání cen v něm zabralo minimum času. Na snímku vystoupení Barbry Streisandové.
Jedno z prvních vystoupení předvedla výstřední zpěvačka Lady Gaga.
Na pódium ji - stejně jako předtím do haly Staples Center - přinesli v obrovském vejci muži svlečení do půl těla.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Lucie Kalivodová
14. 2. 2011 12:53

Los Angeles - V Los Angeles se udílely hudební ceny Grammy za rok 2010. Favorizovaná Lady Gaga, jejíž deska The Fame Monster vloni bořila hitparády, se neprosadila.

Pět Grammy nakonec získalo country trio Lady Antebellum. Deskou roku se pyšní Arcade Fire. Mediálně vděčné hvězdy jako Eminem, již zmíněná Lady Gaga nebo zpěvačka Rihanna, musely sklopit hlavy.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Služba HBO Max zřejmě do Česka dorazí až příští rok

HBO možná zprovozní svou videotéku HBO Max v některých částech Evropy včetně Česka až příští rok. Firma se nyní soustřeďuje na Latinskou Ameriku, kde službu zpřístupnila 30. června. "Proto možná odložíme vstup na některé evropské trhy do začátku roku 2022," oznámil Pascal Desroches, finanční ředitel nadnárodní skupiny WarnerMedia, do které HBO náleží.

Podle webu Filmtoro.cz už česká pobočka potvrdila, že spuštění HBO Max pro zdejší zákazníky se odkládá na rok 2022. Dle dřívějšího plánu měla videotéka do Evropy dorazit ve druhé polovině letošního roku.

před 5 hodinami

Počet potvrzených obětí záplav v Německu dosáhl 180

Počet potvrzených obětí prudkých bouřek a záplav v Německu dosáhl 180, z toho 132 v západní spolkové zemi Porýní-Falc. Vyplývá to podle agentury AFP z bilance obětí po páteční aktualizaci německými úřady. Zhruba 150 lidí je nezvěstných nebo není možné je kontaktovat.

Předchozí bilance obětí záplav ze 14. a 15. července podle AFP činila 177. V nejhůře zasaženém regionu Porýní-Falc je nyní podle policie 132 potvrzených obětí na životě a 766 raněných. Dalších 149 je stále nezvěstných.

"Avšak neočekáváme, že konečný počet zemřelých se zvýší o tolik," řekl na tiskové konferenci zemský premiér Roger Lewentz s tím, že někteří lidé ze seznamu jsou na dovolené.

Zdroj: ČTK
Další zprávy