Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

FEBIOFEST - I ty jsi filmařem!

komerční sdělení
5. 12. 2013 10:21
Mezinárodní filmový festival Praha - FEBIOFEST vyhlašuje v rámci připravovaného 21. ročníku první ročník soutěže: I ty jsi filmařem!
Foto: komerční sdělení

Mezinárodní filmový festival Praha - FEBIOFEST vyhlašuje v rámci připravovaného 21. ročníku první ročník soutěže: I ty jsi filmařem! Jedná se o krátké filmy natočené na mobilní telefon nebo tablet. Soutěž je určena široké veřejnosti.

 
Z filmů zařazených do soutěže vybere porota sedm finalistů. Finalisté budou pozváni na 21. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu Praha - FEBIOFEST 2014, který se uskuteční v Praze od 20. do 28. března 2014 s možností účasti na workshopech vedených členy mezinárodní poroty složené ze zahraničních hostů festivalu. O svém zařazení mezi sedm finalistů budou účastníci vyrozuměni do 28. 2. 2014 prostřednictvím elektronického kontaktu, který uvedou při ukládání filmu na http://febiofest.cz/cs/mobilsoutez

Foto: komerční sdělení

7 autorů vybraných snímků bude mít zajištěnu účast na 21. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu Praha - FEBIOFEST 2014 v Praze 20.- 28. 3. 2014 s možností zúčastnit se tvůrčí dílny pod vedením členů mezinárodní poroty z řad festivalových hostů (zajištěn vstup na 4 filmová představení denně). Autor nejlepšího snímku obdrží notebook se střihovým softwarem.

Platformu pro ukládání soutěžních snímků pro Mezinárodní filmový festival Praha - FEBIOFEST vytvořil dlouholetý partner festivalu, společnost ha-vel internet, s.r.o.

Podmínky účasti v soutěži:
Do soutěže budou zařazeny filmy natočené na mobilní telefon nebo tablet a uložené na www.febiofest.cz/mobilsoutez a to nejpozději 31. ledna 2014, soutěžící musí při ukládání svého filmu na www.febiofest.cz/mobilsoutez souhlasit s podmínkami soutěže a uvézt své kontaktní údaje.
Téma je volné s výjimkou snímků propagujících násilí, rasizmus, požívání omamných látek a pornografii.
Délka filmu: 1 - 5 minut.
Formát: wmv, mpeg, mov, avi, mp4
Do soutěže se mohou přihlásit občané ČR a cizinci s trvalým pobytem v ČR.

 

Právě se děje

Další zprávy