NBA Live 09 - ,,Live 365" trailer

Josef Kníže
23. 7. 2008 14:09
Už nikdy nebudete mít zastaralé sestavy.
Foto: Hratelně.cz

Nový ročník basketbalové simulace od EA zdá se bude slušným hákem do ledvin starších titulů. Nabídne totiž několik nových věcí, a ne zrovna malých. Vůbec nejlepší vychytávkou se mi zdá služba DNA, která se každý den připojí k Live službě a aktualizuje sestavy, přestupy, nálady i fyzické kondice všech hráčů. Už se tak nestane, že bysta ke konci roku hráli s někým, kdo je v jiném týmu. Je toho více, o tom už ale v samotném traileru.

NBA Live 09 výjde 17. října 2008 pro Xbox360, PS3, PS2, Wii a PSP.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V New Yorku bude zákaz nočního vycházení do konce týdne, úřady ho zavedly kvůli násilnostem po smrti černocha George Floyda

Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne. Dnes to oznámil starosta největšího amerického města Bill de Blasio. Tamní úřady lidem opouštět domovy zakázaly v souvislosti s násilnostmi, jež vypukly po nedávné smrti černocha George Floyda.

De Blasio podle televize CNN vyzval demonstranty, aby dnes protestovali během dne. "Pak, prosím, jděte domů, protože večer máme práci s tím, abychom ve městě udrželi klid," řekl de Blasio. Dodal, že podporuje mírumilovné protesty a varoval, že pokud demonstranti nebudou poslouchat nařízení úřadů, nezůstane to bez reakce. "Nebudeme tolerovat jakékoliv násilí. Nebudeme tolerovat útoky na policisty. Nebudeme tolerovat rozdmýchávání nenávisti," upozornil starosta.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Nejméně tři zranění po útoku blízko vládní čtvrti v Kábulu

V mešitě v afghánském hlavním městě Kábulu se v úterý odpálil sebevražedný útočník. Podle vládních představitelů jsou na místě nejméně tři zranění. K útoku došlo blízko pečlivě střežené diplomatické čtvrti Vazír Akbar Chán, kde sídlí desítky mezinárodních organizací včetně českého velvyslanectví.

K činu se zatím nikdo nepřihlásil. Atentátník se podle ministerstva vnitra odpálil v prostoru mešity, kde se věřící omývají před tím, než vstoupí do hlavní části komplexu. Na místo byly vyslány policejní jednotky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy