Starou tramvají po nové trati do Radlic

Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
3. 10. 2008 14:00

Praha - Úředníci pražské centrály ČSOB v Radlicích mohou od příštího týdne jezdit do práce nejen metrem, ale také tramvají.
V sobotu brzy ráno začnou na konečnou přímo před vchodem pravidelně zajíždět tramvaje linky číslo sedm. 750 metrů nové dvojkolejné trati stálo 510 milionů korun. Při výstavbě byly použity nové technologie, které z ní činí jednu z nejtišších v Praze. V pátek v poledne byla čtyři nové stanice tramvajových kolejí slavnostně otevřeny.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Vstupenky na Kosovo nakonec budou k dostání i na internetu

Vstupenky na zápas českých fotbalistů s Kosovem v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy nakonec budou k dispozici i přes internet. Fotbalová asociace ČR původně online prodej v rámci bezpečnostních opatření zrušila, dnes však umožnila rezervaci přes web.

Fanoušci si rezervované lístky poté buď vyzvednou těsně před zápasem v Plzni, nebo je dostanou poštou. Stejně jako při prodeji na pokladnách stadionu ve Štruncových sadech, kde se utkání 14. listopadu uskuteční a výhra reprezentaci zajistí místo na Euru, bude při rezervaci na webu www.vstupenkyfotbal.cz možné na jeden občanský průkaz pořídit pouze čtyři vstupenky.

před 26 minutami

Útok Afghánce na severu Rakouska má druhou oběť, zemřel zaměstnanec ubytovny

Pondělní útok nožem v severorakouské obci Wullowitz u jihočeských hranic si vyžádal druhou oběť, těžkým zraněním podlehl pracovník místní ubytovny pro žadatele o azyl. V pátek to podle agentury APA oznámila policie. Za incidentem podle vyšetřovatelů stojí neúspěšný afghánský žadatel o azyl, který nejprve pobodal svého opatrovatele a poté při útěku zabil místního zemědělce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy