Jak to jen zvládají po celém světe?

Komerční sdělení
15. 5. 2012 15:59
Potřebujete doručit Vaše zásilky rychleji a na více trhů po celém světě?

Svěřte svoje zásilky FedExu. Import nebo export, expresně nebo ekonomicky, velké nebo malé, my máme vždy řešení pro všechny Vaše potřeby.

Dopravíme k Vám celý svět
Vyberte si ze široké škály služeb - „od dveří ke dveřím", s celním odbavením, expresní nebo Economy, do více než 220 zemí a oblastí celého světa. Díky největší přepravní kapacitě na světě doručujeme přes 3,6 milionu  zásilek denně a usnadňujeme Vám přístup k příležitostem růst na trzích po celém světě - u nohou Vám leží více než 90 procent globálního hrubého domácího produktu.

Potřebujete řešení šité na míru pro Vaše odvětví?
Ať jde o automobilový nebo módní průmysl, zdravotnictví nebo špičkovou techniku, můžete se spolehnout, že Vám odborně připravíme to správné řešení, které potřebujete. Plánujete vyvážet elektronické čipy do Německa? Můžeme je doručit příštího dne. Očekáváte těžkou zásilku z Číny? Využijte naši cenově zvýhodněnou službu Economy se závazkem spolehlivého termínu dodání 2-5 dnů.*

Foto: Aktuálně.cz

Klikněte a odešlete
Zjistěte si sazby a přepravní časy. Připravte si Vaše zásilky online. Vyřešte mezinárodní dokumentaci, cla a daně. Mějte přehled, kde přesně se Vaše zásilka v kterýkoli okamžik nachází. Využijte inteligentnější způsob přepravy a ušetřete čas s našimi bezplatnými a jednoduchými online nástroji, které jsou všechny k dispozici na fedex.com/cz.

Foto: Komerční sdělení

Chcete FedEx vyzkoušet pro Vaši další zásilku?
Jděte na fedex.com/cz nebo volejte náš zákaznický servis na bezplatné lince 800 133 339 a otevřete si účet FedEx Express.

FedEx. Solutions That Matter.SM

* Přepravní časy a garance doručení se mohou lišit dle místa původu a konečné destinace. Pro bližší informace kontaktujte zákaznický servis.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy