Drtinová Veselovský TV: Již brzy na Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
23. 5. 2013 17:16
Co nabídne první publicistický videokanál na českém internetu, který již brzy najdete na Aktuálně.cz?
Exkluzivní rozhovory s vlivnými lidmi. Daniela Drtinová a Martin Veselovský v roli moderátorů, kteří se ptají tak dlouho, dokud nedostanou odpověď. To vše nabídne nový videokanál na Aktuálně.cz. | Video: DVTV

Exkluzivní rozhovory s vlivnými lidmi české politiky a byznysu. Nejlepší profesionálové v roli moderátorů, kteří se ptají tak přímo a tak dlouho, dokud nedostanou odpověď. Reportáže z míst, kde byste neměli chybět. Klíčové kulturní a společenské události.

To vše nabídne první publicistický videokanál na českém internetu. V nejbližších dnech vám ho přineseme na online deníku Aktuálně.cz.

V roli moderátorů budou vystupovat Daniela Drtinová a Martin Veselovský. Čerství držitelé nejprestižnějších novinářských ocenění v České republice a lidé, kterým z otázky neutečou ani ti nejvíc se kroutící politici.

Exkluzivní rozhovory s vlivnými lidmi. Daniela Drtinová a Martin Veselovský v roli moderátorů, kteří se ptají tak dlouho, dokud nedostanou odpověď. To vše nabídne nový videokanál na Aktuálně.cz.
Exkluzivní rozhovory s vlivnými lidmi. Daniela Drtinová a Martin Veselovský v roli moderátorů, kteří se ptají tak dlouho, dokud nedostanou odpověď. To vše nabídne nový videokanál na Aktuálně.cz. | Video: DVTV

Každý všední den se můžete těšit na minimálně čtyři původní rozhovory a reportáže. Přehrát si je budete moci buď v celku, v době, kdy máte klid a čas, anebo ve zkrácené podobě, která vám nabídne to nejpodstatnější a nejzajímavější.

„Aktuálně.cz se od svého vzniku profilovalo jako online deník nabízející původní, seriózní a především politické zpravodajství a publicistiku. Dlouhou dobu nám chyběl kvalitní video obsah, který by splňoval tato kritéria. Díky pořadu, který bude pro nás a celý vydavatelský dům Economia vyrábět tým kolem Daniely Drtinové a Martina Veselovského, se nám tento náš dluh vůči čtenářům Aktuálně.cz podaří splatit,“ říká šéfredaktor Aktuálně.cz Pavel Tomášek.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Skokani Polášek a Sakala postoupili na SP ve Wisle z kvalifikace

Pouze dvojice českých reprezentantů Viktor Polášek a Filip Sakala uspěla v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru ve skocích na lyžích ve Wisle. Roman Koudelka a Vojtěch Štursa na postup do úvodní individuální soutěže sezony nedosáhli.

Polášek skočil v kvalifikaci 114 metrů a obsadil 38. místo, Sakala zapsal o metr a půl méně a postoupil z 42. příčky. Koudelka, který vstupuje do 14. sezony v SP, doletěl po snížení nájezdu na 101 metrů. Dlouholetou českou jedničku dělily od postupové padesátky na 54. místě necelé dva body. Štursa obsadil s výkonem 104 metrů 61. příčku.

Nejdelší skok kvalifikace 133 metrů předvedl ze sníženého nájezdu Němec Karl Geiger. Obhájce velkého křišťálového glóbu za prvenství v SP Japonec Rjoju Kobajaši postoupil jako čtvrtý.

Sezonu v Polsku zahájí sobotní závod družstev.

Zdroj: ČTK
Další zprávy