Superman se zlomenou rukou, kapitán Titanicu. To je dle webu Nečas

Superman se zlomenou rukou, kapitán Titanicu. To je dle webu Nečas
Kongres nakonec "atentátem na Nečase" nebyl, spíše by se dalo říct, že "premiér utrpěl výhru".
Za pět minut dvanáct. S kterými kartami má Petr Nečas hrát? Kongres mu je namíchal do vějíře...
Foto: vtipy.netroof.eu
Domácí Domácí
5. 11. 2012 14:38

Podívejte se, co si o staronovém šéfovi ODS Petru Nečasovi a jeho straně myslí "lidoví tvůrci" na internetu. Aspoň dle vtipů se Nečasovi velká budoucnost neotevírá....

 

Právě se děje

teď

Akcionáři Monety se v prvním hlasování vyslovili pro spojení s částí PPF

Mimořádná valná hromada Monety Money Bank v úterý schválila navrhované spojení Monety s bankovní divizí společnosti PPF, kam patří Air Bank, český a slovenský Home Credit a společnost Benxy. Pro se vyslovilo 98,4 procenta přítomných akcionářů, třeba bylo 50 procent, řekla mluvčí Monety Zuzana Filipová. Pro spojení je podle ní nutné ještě druhé hlasování, v němž je pro navýšení kapitálu třeba získat 75 procent hlasů.

Akvizicí získá Moneta od skupiny PPF sto procent akcií skupiny Air Bank za kupní cenu 25,9 miliardy Kč. Ta bude hrazena z 2,59 miliardy Kč z nadbytečného kapitálu banky a z 23,31 miliardy Kč získané úhradou emisního kurzu skupinou PPF za úpis 291,375 000 nově vydaných akcií Monety. Nové akcie budou vydány za 80 Kč za akcii a navýší celkový kapitál banky. PPF poté bude podle odhadu vlastnit 55,38 procenta akcií banky, bude proto muset učinit povinnou nabídku převzetí spočívající v odkupu až 100 procent akcií Monety za cenu minimálně 80 Kč za akcii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy