Sexy Vánoce a davy čertů v regálech

Sexy Vánoce a davy čertů v regálech
V době narůstajících investic do zlata je cena 13,90 za výroční minci poměrně slušná...
Tak honem, honem! Tradice praví, že dárky vozí Ježíšek na saních. Ve skutečnosti těmi saněmi jezdíme mezi regály v předvečer Štědrého dne sami. Tedy kromě těch prozíravých.
Letošní Vánoce budou možná trochu chudší. Pompézní lákadla zatím vidět nejsou.
Jen samí čerti. K čertu. Ke všem čertům!
Foto: Jan Langer
Jan Langer
21. 10. 2009 10:00

Do obchodů vtrhly Vánoce! Mnozí prodejci očekávají, že jim vánoční tržby zlepší "blbou náladu", která panuje v době krize. A tak zaplnili regály vánočním zbožím už dva měsíce dopředu. Armády čertů a Santa Klausů, Spiderman místo Ježíška, erotické adventní kalendáře, podívejte se sami...

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy