ČT představila novou podobu Událostí

ČT představila novou podobu Událostí
Události mají i novou grafiku, hlavním prvkem je velké bílé U v červeném poli.
Zkušební záběr z nového studia Událostí.
Moderátorka nových Událostí Marcela Augustová.
Moderátorka nových Událostí Jolana Voldánová.
Foto: Česká televize
Pavel Baroch
21. 3. 2012 15:07

Veřejnoprávní televize představila novou podobu své hlavní zpravodajské relace Události, která se bude vysílat v novém studiu a s obměněným čtyřčlenným moderátorským týmem. Součástí změn je i nová grafika, která odlišuje Události od zpravodajského kanálu ČT24.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy