Fotky: Ano, bude líp i ve Varnsdorfu. První školní den Andreje Babiše na severu Čech

Fotky: Ano, bude líp i ve Varnsdorfu. První školní den Andreje Babiše na severu Čech
První školní den ve Varnsdorfu.
Paní ředitelka třetí základní školy vítá místopředsedu vlády.
Prvňáčci čekají.
"Já jsem Andrej Babiš, ministr přes peníze, ostatní jsou tam na to, aby je utráceli."
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
1. 9. 2016 16:04
Šéf hnutí ANO se vydal na předvolební cestu do Šluknovského výběžku. Navštívil základní školu, fabriku, vyloučenou lokalitu i místní pivovar.

Facebook autora zde:

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy