Aktuálně.cz pro Android je tady. Sázíme na rychlost a jednoduchost

Aktuálně.cz pro Android je tady. Sázíme na rychlost a jednoduchost
V článku se snažíme nabídnout čtenářům informace rychle a jednoduše, bez zbytečných doplňků, jako jsou ilustrační fotografie či ikony. Tažením doprava či doleva můžete listovat mezi jednotlivými články v rubrice.
Menu v článku umožňuje přepnout aplikaci do offline režimu, ve kterém se všechny články stáhnou do paměti telefonu. Můžete zde také upravit velikost písma nebo poslat odkaz na článek do sociálních sítí.
Offline režim můžete využít třeba ve chvíli, kdy jedete metrem nebo vlakem. Užitečný také je, pokud si neplatíte datový tarif. Zprávy si jednoduše (třeba doma přes wi-fi) stáhnete do paměti telefonu a poté je můžete číst, aniž byste museli být připojeni k internetu. Po zapnutí offline režimu se změní barva horní lišty na modrou a zobrazí se v ní nápis Offline režim. Poklepáním na tento nápis se přepnete zpět do online režimu.
Zprávy obrazem jsou důležitou součástí naší aplikace. Fotogalerie mají svou speciální rubriku, ve které jimi můžete listovat.
Foto: Aktuálně.cz
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
12. 9. 2011 8:00

Aktuálně.cz si můžete číst v telefonech s operačním systémem Android. Naše aplikace, kterou si můžete stáhnout zdarma, je navržena tak, aby vám doručila zprávy co nejrychleji a s co nejmenšími nároky na stahování dat. Zprávy si můžete číst i ve chvíli, kdy nejste připojeni k internetu - stačí se přepnout do tzv. offline režimu. Aktuálně.cz pro Android stahujte zdarma zde.

 

Právě se děje

Další zprávy