reklama

Hardwarium: BlackBerry Bold 9790, Curve 9380, Kobo Vox, LG Nitro HD

18. 11. 2011 6:43

BlackBerry Bold 9790 - s gigahertzem v kapse Dva nové telefony BlackBerry běžící s operačním systémem BlackBerry OS 7 v týdnu představila kanadská společnost RIM. Telefon BlackBerry Bold 9790 klasického vzhledu v sobě kombinuje kapacitní dotykový TFT displej o uhlopříčce 2,45" s rozlišením 640 x 480 pixelů a hardwarovou QWERTY klávesnici, která je umístěna pod displejem. Vzadu telefonu je umístěn fotoaparát s rozlišením 5 MPx a schopností natáčení VGA videa. Vedle fotoaparát je umístěna přisvětlovací LED dioda. Přejít do galerie: 15
  • Hnací silou telefonu je jednojádrový procesor Marvel Tavor  MG1 s taktovací frekvencí 1 GHz. Velikost operační paměti RAM je 768 MB a interní paměti 8 GB. Paměť telefonu je možné rozšířit až o dalších 32 GB dodatečnou microSDHC kartou. Z vybavení telefonu nechybí Wi-Fi, Bluetooth, 3G s HSPA, A-GPS, micro USB a NFC čip. Baterie o kapacitě 1230 mAh by měla telefonu zajistit výdrž přes 400 hodin pohotovostního režimu a víc jak pět hodin volání. Rozměry telefonu jsou 110 x 60 x 11,4 mm. Váha 107 g. Na trhu by se měl telefon objevit ještě před koncem roku. Cena telefonu není známá.
  • BlackBerry Curve 9380 Druhým z představených BlackBerry telefonů je model Curve 9380.  Klasická hardwarová klávesnice zde přenechala místo multidotykovému TFT displeji o uhlopříčce 3,2 palce s rozlišením 480 x 360 bodů. Z klasického BlackBerry zůstal zachován optický trackpad. Vzadu v telefonu se nachází 5 MPx fotoaparát s možností natáčení VGA videa. Vedle fotoaparátu je umístěna přisvětlovací dioda.
  • Uvnitř těla přístroje se nalézá jednojádrový procesor taktovaný na frekvenci 806 MHz. Velikost operační paměti RAM a interní úložné paměti jsou shodných 512 MB. Úložnou paměť lze prostřednictvím microSDHC karty rozšířit až o dalších 32 GB. Telefon je vybaven Wi-Fi, Bluetooth,  3G s HSPA, A-GPS, micro USB a NFC čipem. Baterie o kapacitě 1230 mAh by měla přístroji zabezpečit 360 hodin pohotovostního režimu a přes pět a půl hodiny volání. Rozměry telefonu jsou 109 x 60 x 11,2 mm. Váha 98g. Na trhu by se telefon měl objevit do konce roku. Cena přístroje není známá.
  • Samsung Captivate Glide - Android s vysouvací klávesnicí Dva nové telefony s klávesnicí oznámila jihokorejská společnost Samsung. První telefon Samsung Captivate Glide běží na operačním systému Android  2.3 Gingerbread. Má vysouvací QWERTY klávesnici a 4" kapacitní superAMOLED displej s rozlišením 480 x 800 pixelů. Vpravo nad displejem umístěná kamera má rozlišení 1,3 MPx. Vzadu přístroje je umístěn fotoaparát s rozlišením 8 MPx a přisvětlovací LED diodou. Zadní fotoaparát je schopen natáčení videa v kvalitě HD 720p.
  • Srdcem přístroje je dvoujádrový procesor Tegra taktovaný na frekvenci 1 GHz. Vnitřní operační paměť RAM je velikosti 1 GB, úložná paměť ROM 8 GB. Úložnou paměť je dále možno rozšířit o dalších 32 GB pomocí MicroSD karty. O dalším vybavení telefonu není nic dalšího známo. Dá se předpokládat, že nebude chybět Wi-Fi, Bluetooth, GPS, micro USB a standardní čidla. Stejně tak chybí informace o rozměrech, váze a kapacitě baterie. Na trhu by měl být telefon dostupný brzy. Přesné informace chybí. Cena telefonu není známá.
BlackBerry Bold 9790 - s gigahertzem v kapse Dva nové telefony BlackBerry běžící s operačním systémem BlackBerry OS 7 v týdnu představila kanadská společnost RIM. Telefon BlackBerry Bold 9790 klasického vzhledu v sobě kombinuje kapacitní dotykový TFT displej o uhlopříčce 2,45" s rozlišením 640 x 480 pixelů a hardwarovou QWERTY klávesnici, která je umístěna pod displejem. Vzadu telefonu je umístěn fotoaparát s rozlišením 5 MPx a schopností natáčení VGA videa. Vedle fotoaparát je umístěna přisvětlovací LED dioda. | Foto: CRACKBERRY.COM

autor: Datarama

reklama
reklama
reklama
reklama
 
reklama