reklama

Rozhodněte o Stavbě roku 2012

7. 9. 2012 16:00

Rekonstrukce františkánského kláštera v Hostinném 

 Za příkladnou rekonstrukci ojedinělého raně barokního objektu se zřetelem k významné roli při rozvíjení historické identity sídla. 

 Autor: Libor Sommer Projektant: Jan Chaloupský Autorizovaná osoba, vedoucí projektant: Jan Chaloupský Autorizovaná osoba, stavbyvedoucí: Jaroslav Heran, Jan Vachutka Dodavatel: Metrostav a. s. Investor: Město Hostinné Přihlašovatel: Metrostav a. s.Rekonstrukce františkánského kláštera v Hostinném Za příkladnou rekonstrukci ojedinělého raně barokního objektu se zřetelem k významné roli při rozvíjení historické identity sídla. Autor: Libor Sommer Projektant: Jan Chaloupský Autorizovaná osoba, vedoucí projektant: Jan Chaloupský Autorizovaná osoba, stavbyvedoucí: Jaroslav Heran, Jan Vachutka Dodavatel: Metrostav a. s. Investor: Město Hostinné Přihlašovatel: Metrostav a. s. | Foto: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství Galerie: 17

Titul Stavba roku 2012 získá pět z patnácti projektů, které do užšího kola nominovala odborná porota z celkem 53 přihlášených. Budou uděleny i tři další ceny - od předsedy Senátu ČR, primátora Prahy a veřejnosti. O této ceně rozhodnete i vy svým hlasem na www.stavbaroku.cz, a to až do 4. října 2012.

autor: Věra Tůmová

reklama

Diskuse

0komentářů

Zatím žádný příspěvek :(

reklama
reklama
 
reklama