Aktualizovaný řád MHD v Praze: Které linky jedou a kde

Domácí Domácí
16. 6. 2011 16:50
Úplný přehled spojů MHD v hlavním městě: Od Prahy 1 až po Prahu 22

Praha - Čtvrteční stávka odborů podle očekávání nejsilněji poznamenala dopravu v hlavním městě. Do pražských ulic vyjela ráno jen část autobusů a tramvají, metro a vlaky se zastavily úplně.

I když odborářští bossové nakonec ustoupili od barikád na ulicích, průvod demonstrantů hned od rána stejně zablokoval dopravu na různých místech v centru města.

Redakce Aktuálně.cz pro vás průběžně aktualizuje co nejúplnější přehled všech linek veřejné dopravy v Praze, jak by měly fungovat v hodinách stávky.

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Exhejtman Zimola chce jako člen ČSSD kandidovat za Změnu 2020 v krajských volbách

Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola hodlá v krajských volbách v příštím roce kandidovat za hnutí Změna 2020. Jedná se podle něj o hnutí členů ČSSD i nestraníků. Za Změnu 2020 by mohli kandidovat i někteří další lidé z vedení jihočeské sociální demokracie.

"Nemáme v plánu střílet do nohy ČSSD a ani stranu nějak štěpit. Je to určitá vize, s níž chceme do voleb jít, a vycházíme z modelu, který využil Michal Šmarda," uvedl Jiří Zimola. Řekl, že Šmarda loni v komunálních volbách v Novém Městě na Moravě jako člen sociální demokracie vedl formaci Lepší Nové Město a stal se starostou. Předseda jihočeské ČSSD dodal, že Změna 2020 se otevře i adeptům z řad nestraníků, kteří prý nechtějí figurovat na kandidátní listině sociální demokracie.

Další zprávy