Seznamte se: Toto je nová tvář Škody Octavia

Seznamte se: Toto je nová tvář Škody Octavia
V nabídce je pět benzinových a tři dieselové agregáty i nabídka moderních mechanických a automatických převodovek. Pro Octavii je například připravena i nová 7° automatická převodovka DSG, speciálně konstruovaná pro motory 1.4 TSI/90 kW a 1.8 TSI/118 kW. Vyznavači nafty mohou volit jeden ze dvou přeplňovaných agregátů se systémem čerpadlo-tryska o výkonu 77 nebo 103 kW nebo "dvoulitrový" turbodiesel o výkonu 125 kW.
To, že přepravní možnosti nové Octavie jsou opravdu široké, dokazuje i interiérový držák kol. Díky němu lze přímo v interiéru vozu přepravit dvě jízdní kola.
Foto: Škoda Auto
Ekonomika Ekonomika
2. 10. 2008 10:50

Paříž - Maloboleslavská automobilka představila na pařížském autosalonu novou podobu Škody Octavia. Omlazený bestseller značky Škoda, zaujme podle výrobce na první pohled emotivnějším designem.

Při pohledu zepředu upoutají nově tvarované světlomety, mohutnější maska chladiče a jednodílný nárazník. Inovace zadní části vozu se nese ve znamení nových krytů zadních světel a dynamického nárazníku s integrovanými reflexními prvky, zvanými kočičí oči.

 

Právě se děje

Další zprávy