Dvě šance na moderní bydlení

Komerční sdělení
1. 10. 2007 16:26
Luxus na míru za těch nejpříznivějších finančních podmínek nabízí bydlení v nových pražských lokalitách Zelený svět a Prokopský vrch.
Zelený svět
Zelený svět | Foto: Aktuálně.cz

Rezidence "Zelený svět" naplňuje symbiózu kvalitního bydlení v blízkosti zeleně a zároveň na dosah centra metropole. Moderně koncipovaná třípodlažní budova je svou lokací a vybaveností předurčena pro pohodlný a plnohodnotný život rezidentů s přírodou jako na dlani. Přilehlý Kunratický park nabízí širokou škálu aktivit jak pro sportovce, tak i pro rodiny s dětmi. V několika minutové vzdálenosti se nachází komplexní občanská vybavenost s množstvím obchodů a obchodně-zábavných center.

Objekt "Rezidence Zelný svět" se výškově přizpůsobuje nejbližší okolní zástavbě a je zasazen do prostoru tak, aby opakoval rytmus střídání individuální bytové zástavby s bytovými domy, který je charakteristický pro celou lokalitu "staré zástavby" Kunratic.

Zelený svět
Zelený svět | Foto: Aktuálně.cz

Rezidence poskytne 23 bytových jednotek o velikosti 2+kk a 3+kk s velmi nadstandardním vybavením a parkováním v objektu. Ke každému bytu je přidělen také sklep v 1.PP. Bytové jednotky budou již v základu obsahovat plně vybavené kuchyňské linky vyrobené na zakázku, dřevěné masivní podlahy z tropických dřevin, mramorové dlažby v chodbách a předsíních, dřevěná euro okna, plné interiérové obložkové dřevěné dýhované dveře, vstupní bezpečnostní protipožární dveře.

Metropolitní bydlení

Nový bytový projekt "Prokopský vrch" se nachází v blízkosti přírodní rezervace Prokopské a Dalejské údolí a v těsném sousedství Centrálního parku. Přírodní prostředí s naučnými stezkami nabízí nepřeberné množství aktivit jak pro sportovce, tak pro rodiny s dětmi. Lokalita má výbornou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od projektu lze nalézt pestrou škálu obchodů i služeb. A blízkost školek, základních a středních škol nabízí dětem komfort vzdělání bez dlouhého dojíždění. Pokud zatoužíte po návštěvě centra města bez použití auta, máte možnost využít MHD nebo metro trasy B stanice Lužiny, které vás tam přepraví do 15 min.

Prokopský vrch
Prokopský vrch | Foto: Aktuálně.cz

V projektu "Prokopský vrch" se bude nacházet 148 bytových jednotek typově 2+kk až 4+kk, 6 bytů v 8 a 9.NP je navrženo jako mezonet-ve dvou podlažích. Ke každému bytu bylo přiděleno vlastní parkovací stání.

V domě bude vyprojektováno i 37 ateliérů situovaných po celé budově, které budou vybaveny a provedeny ve standardech bytových jednotek. Celý bytový dům bude rozdělen do čtyř sekcí A, B, C a D, přičemž každé dvě sekce budou mít společnou recepční službu a vstup do objektu.
            
Na závěr dvě podstatné informace: za prvé neváhejte příliš dlouho, v současné době je již polovina bytů prodána. A za druhé - k pronájmu jsou i komerční prostory.

Více na www.rscs.cz

 

Právě se děje

Aktualizováno před 13 minutami

Dálnici D8 zavřelo ve směru na Prahu několik nehod

Dálnici D8 na Ústecku uzavřelo ve směru na Prahu několik nehod mezi 87. až 90. kilometrem, havarovalo tam zřejmě přes deset aut. Podle prvních informací čtyři lidé utrpěli zranění. Dopravu němečtí policisté odklánějí už na svém území. Vyplývá to z informací od policie, hasičů a záchranné služby. Nehody se staly poblíž sjezdu na Petrovice před 10:00.

Další zprávy