Veletrh Krby a kamna ovládnou moderní trendy v designu

td
17. 2. 2012 10:47
Krby a kamna patří k tradiční domácnosti, vyberte si ten svůj na veletrhu

Zejména díky mrazivému počasí, které provázelo letošní zimu, jistě mnoho domácností zvažuje pořízení interiérových kamen nebo krbu. Nic neposílí atmosféru klidného domova tak, jako plápolající oheň a tento efekt lze jen těžko čímkoli nahradit.

S rozhodnutím o instalaci kamen však přichází i náročné rozhodování, pro jakou variantu a styl se rozhodnout. Váhavým zájemcům s tímto problémem pomůže veletrh Krby a kamna 2012, který se uskuteční 23. - 26. února na pražském výstavišti v Holešovicích.

I u kamen pamatujte na ekologii

Druhý ročník specializovaného veletrhu se zaměří na novinky z oboru, velká pozornost se zaměří také na ekologické trendy a jejich využití při vytápění domácnosti. Návštěvníci tak získají přehled ve využívání ekologických zdrojů, jakými je například biomasa, ale i tradiční dřevo. Moderní trendy se promítnou také ve vzhledu krbů a kamen, zvyšuje se totiž poptávka po designově řešených výrobcích. Podobnému tématu se věnuje také souběžně probíhající veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ.

Série veletrhů s tématem bydlení

Kromě doprovodného programu v podobě odborných přednášek a poradenství v rámci veletrhu proběhne také soutěž „O nejpřínosnější exponát veletrhu", do které mohou vystavovatelé přihlásit své novinky. O vítězi rozhodne odborná porota. Kromě veletrhů o vytápění mohou návštěvníci na výstavišti projít také veletrhy DŘEVOSTAVBY, FLOOR EXPO, WINDOOR EXPO a ZAHRADNÍ NÁBYTEK.


 

Právě se děje

před 4 minutami

Čeští policisté zadrželi cizince podezřelého v Německu z trestného činu

Policisté poblíž Prahy zadrželi cizince, který je v Německu podezřelý z násilného trestného činu. Spáchal ho údajně ve středu, poté odjel autem do Česka. Muže poslal soud do vazby, do několika týdnů bude předán zpět do Německa. Podobný případ se odehrál počátkem května, kdy čeští policisté zadrželi na dálnici D1 cizince, který se podle německé policie pokusil v Německu o vraždu.

Cizinec podle mluvčího využil ke vstupu do Česka zmírnění dřívějších omezení kvůli koronaviru, od úterka jsou kontroly na hranicích s Německem i Rakouskem pouze namátkové. Německá policie vydala evropský zatýkací rozkaz, v Česku byl muž zadržen zhruba 12 hodin od spáchání skutku. "Samotné zadržení proběhlo velmi rychle a provedlo ho několik středočeských dopravních policistů nedaleko Prahy, pod záminkou běžné silniční kontroly," uvedl mluvčí policejního prezidia David Schön.

Zdroj: ČTK
Další zprávy