Stavíte dům? S výběrem oken a dveří poradí WINDOOR EXPO

td
21. 2. 2012 10:35
Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu, ale tápete při výběru oken a dveří? Vydejte se do Holešovic
Bytový dům Na Topolce. Dodavatel: AT DEVELOPMENT a.s.
Bytový dům Na Topolce. Dodavatel: AT DEVELOPMENT a.s. | Foto: stavbaroku.cz

Základna zájemců o kvalitní bydlení se neustále rozrůstá a díky tomu mohou vznikat i neustále nové příležitosti, kde se dozvědět o zajímavých nabídkách, produktech a firmách. Jednou takovou akcí je i slavnostní první ročník specializovaného veletrhu WINDOOR EXPO 2012, který se uskuteční v termínu 24. - 27. února 2012 na pražském výstavišti v Holešovicích. Tematický veletrh zastřeší problematiku oken, interiérových i exteriérových dveří, stínění a dalšího příslušenství.

Zbrusu nový veletrh o bydlení láká na novinky

Idea vytvoření nového úzce zaměřeného veletrhu vznikla díky velkému úspěchu tradiční akce s názvem Nový byt a dům. FLOOR EXPO tak doplní široké spektrum specializovaných veletrhů z oblasti bydlení, které koncem února v Holešovicích proběhnou. Hlavním tématem veletrhu budou zejména nejnovější trendy a novinky, které se objevily u kvalitních oken, dveří a příslušenství. WINDOOR EXPO kromě odborného poradenství a možnosti přímého kontaktu s výrobci nabídne také atraktivní doprovodný program, který se zaměří na ekologické bydlení. 

Vyhrajte nová okna za 60 tisíc korun

V rámci veletrhu proběhne také soutěž pro všechny návštěvníky, hlavní cenu bude představovat okna od společnosti ADBP v hodnotě 60 tisíc korun. Zájemci o rozšíření znalostí o bydlení ocení sérii přednášek, kterou připravil partner projektu - Sdružení výrobců stínící techniky.

Kromě WINDOOR EXPO lze ve stejném termínu v Holešovicích navštívit i veletrh DŘEVOSTAVBY, FLOOR EXPO, ZAHRADNÍ NÁBYTEK nebo KRBY A KAMNA.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy