Ušetřete na novém bytě v Jubileum House půl milionu

td
14. 2. 2012 2:07
Náročné klienty potěší skvělá lokalita Jubileum House, rodiny s dětmi ocení výraznou slevu
Zdroj: http://www.jubileum.cz/vizualizace.html#
Zdroj: http://www.jubileum.cz/vizualizace.html# | Foto: Jubileum House

Pokud plánujete nákup bytu, ale patříte mezi náročné zákazníky, kteří chtějí jen to nejlepší, vaší pozornosti by neměl uniknout projekt Jubileum House. Celkem tři bytové domy vyrostou v atraktivní lokalitě pražských Holešovic, která se velmi rychle rozvíjí a nabízí všestrannou vybavenost. Moderní zpracování projektu pochází od Petr Franta Architekti & Asoc, v ceně bytu jsou navíc služby bytového designéra.

Využijte slevy a ušetřete až půl milionu

Téměř stovka nových bytů dává možnost z výběru z dispozic od 1+kk až do 4+kk. Projekt potěší také cenami bytů, které se stále drží na loňské hodnotě DPH a do konce dubna dokonce nabízí zvýhodnění deset procent. Bytový komplex zajišťuje maximální bezpečí, je vybaven podzemními garážemi a recepcí, zájemce potěší také společná zahrada nebo předzahrádky přízemních bytů.

Skvělá lokalita nadchne i náročné

Jubileum House využívá skvělé dopravní dostupnosti nejen autem, ale i hromadnou dopravou. Objekt se nachází přímo u tramvajové zastávky, na linky metra B i C se lze dostat za pouhých pět minut. Poblíž Jubileum House se pravidelně konají farmářské trhy, je také možné navštívit galerie moderního umění, jakou je DOX. Sportovní vyžití zajistí park Stromovka nebo golfový klub.

Všechny byty jsou již v základu vybaveny plovoucími dřevěnými podlahami, obklady Villeroy & Boch, sanitární keramikou Ideal Standard, dřevěnými okny a vysoce kvalitní kuchyňskou linkou včetně elektrospotřebičů. Každý budoucí vlastník také obdrží kompletní návrh dispozice a stylu bytu z rukou bytového architekta.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Tradiční novoroční oběd naplánovali Zeman s Babišem na 5. ledna

Na tradičním novoročním obědě se prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem sejdou v neděli 5. ledna. Ještě jednou se setkají do Vánoc. Ve středu spolu na pravidelné večeři ve středočeských Lánech probrali zahraniční politiku včetně prezidentova plánu jet na jaře do Moskvy na oslavy výročí konce druhé světové války.

"Pan prezident mne informoval, že chce navštěvovat kraje a že se chystá na oslavy v květnu do Moskvy, kde má být americký prezident a další prezidenti. Takže jsme nějak koordinovali zahraniční aktivity," uvedl Babiš po zhruba půldruhahodinové schůzce. S prezidentem hovořili také o aktuálních otázkách, jako jsou plány v jaderné energetice či schvalování rozpočtu na příští rok.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Na summitu NATO bude Česko zastupovat Zeman, chce navrhnout změny

Česko bude na summitu NATO v Londýně 3. a 4. prosince zastupovat pouze prezident Miloš Zeman. Premiér Andrej Babiš (ANO) se zúčastní projednávání rozpočtu ve sněmovně, dohodli se na tom při pravidelné večeři na zámku v Lánech. Předseda vlády po jednání novinářům řekl, že na Severoatlantickou alianci má s prezidentem stejný názor, naznačil, že by se její pravidla měla po sedmdesáti letech změnit. Mluvit o tom chce na Evropské radě.

"Je to důležitá aliance, ale je potřeba aby si evropské členské státy víceméně řekly, že možná nastal čas celkově mluvit o té smlouvě, která byla podepsána před sedmdesáti lety," uvedl Babiš.

Zdroj: ČTK
Další zprávy