Vánoční půjčky jsou zlo. Pokud ale neodoláte, najdete v našem přehledu tu nejlevnější

Kateřina Hovorková Kateřina Hovorková
21. 11. 2018 12:18
Před Vánocemi se tradičně zvyšuje zájem o spotřebitelské úvěry. Krotitelé dluhů sice vánoční půjčky nedoporučují, pokud však přesto neodoláte, vyzkoušejte náš přehled. Ten napoví, kde si půjčit nejlevněji modelových 20 tisíc.
Foto: Česká spořitelna

Česká spořitelna

  • částka: 20 000 Kč
  • počet splátek: 12
  • výše splátky: 1 766 Kč
  • úroková sazba 9,9 %
  • RPSN 12,5 %
  • celkem: 21 385 Kč (přeplatek 1 385 Kč)

Co je potřeba: Pokud je žadatel klientem banky a posílá si na účet výplatu, bude mu stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě bude potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo tři poslední výpisy z účtu, na který chodí výplata).

"Individuální nabídky se oproti orientačním mohou lišit, a to v návaznosti na posouzení individuální bonity klienta, náhledu do registru po podpisu žádosti o úvěr," upozorňuje František Bouc z tiskového oddělení spořitelny.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy