Vánoční půjčky jsou zlo. Pokud ale neodoláte, najdete v našem přehledu tu nejlevnější

Kateřina Hovorková Kateřina Hovorková
21. 11. 2018 12:18
Před Vánocemi se tradičně zvyšuje zájem o spotřebitelské úvěry. Krotitelé dluhů sice vánoční půjčky nedoporučují, pokud však přesto neodoláte, vyzkoušejte náš přehled. Ten napoví, kde si půjčit nejlevněji modelových 20 tisíc.
Foto: Česká spořitelna

Česká spořitelna

  • částka: 20 000 Kč
  • počet splátek: 12
  • výše splátky: 1 766 Kč
  • úroková sazba 9,9 %
  • RPSN 12,5 %
  • celkem: 21 385 Kč (přeplatek 1 385 Kč)

Co je potřeba: Pokud je žadatel klientem banky a posílá si na účet výplatu, bude mu stačit platný doklad totožnosti. V jiném případě bude potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo tři poslední výpisy z účtu, na který chodí výplata).

"Individuální nabídky se oproti orientačním mohou lišit, a to v návaznosti na posouzení individuální bonity klienta, náhledu do registru po podpisu žádosti o úvěr," upozorňuje František Bouc z tiskového oddělení spořitelny.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V Barmě pokračují demonstrace proti vojenské juntě

Desítky tisíc lidí vyšly v neděli do ulic barmských měst znovu protestovat proti vojenské juntě, která před víc než měsícem převzala moc v zemi. Demonstrace se podle agentury Reuters konají, přestože bezpečnostní síly v noci na dnešek provedly v největším barmském městě Rangúnu razie proti organizátorům protestů a opozičním aktivistům.

Podle záběrů zveřejněných na facebooku policie zasáhla slzným plynem a zábleskovými granáty proti účastníkům protestu ve městě Lašio v Šanském státě na severu země. V historickém městě Pugam, ležícím v centrální oblasti Barmy, se policie snažila střelbou rozehnat tamní demonstraci, není ale jasné, zda použila ostré náboje nebo gumové projektily.

Zatím nejsou zprávy, že by při nedělních demonstracích byli mrtví či zranění. Protesty v dalších městech jsou dosud podle informací Reuters poklidné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy