S barevnou proměnou stěn pomůže světlo Living Colors

td
19. 12. 2011 4:29
Svítídlo Living Colors umožňuje měnit barvu, sytost i intenzitu světla pomocí jediného tlačítka

Svítidlo Living Colors nabízí zpestření interiéru pro všechny, kdo milují barvy a originalitu. Designově zpracovaná lampa skvěle doplní interiér bytu a navíc ho rozzáří libovolným odstínem tónovaného světla. Zcela snadno tak lze efektně proměnit byt a navodit náležitou atmosféru. Stačí pouze jedno tlačítko, kterým zvolíte sytost barev a intenzitu světla.

Living Colors využívá technologie LED osvětlení, které je energeticky úsporné a nabízí jasnější světlo, než běžné žárovky. Ve svítidle jsou zabudovány čtyři diody s dlouhou životností a neuvěřitelnou svítivostí. Living Colors potěší zejména ty, kteří se snaží sladit interiér bytu či pokoje do různých barev. Barevné světlo tento trend podporuje a dosahuje skvělých výsledků.

Lampa využívá zejména efektu odraženého světla, měla by se tedy umístit nejlépe proti bílé zdi. Pokud světlu stojí v cestě nějaké předměty, stěnu vyzdobí jejich stíny v nadživotní velikosti, což se dá skvěle využít pro dekorativní účely. Svítidla Living Colors jsou dostupná ve dvou velikostech a několika barevných designech, takže neobyčejná lampa může sloužit také jako elegantní dekorace. K Living Colors patří také dálkový ovladač, který umožňuje pohodlné řízení osvětlení bytu.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy