Posviťte si nábytkem, je to moderní

Ingrid Špátová
16. 11. 2011 10:20
Designový svítící nábytek se rozzáří v moderním interiéru i exteriéru
Foto: more.de

Designový nábytek má novou vychytávku. Stále oblíbenější novinkou na trhu je svítící nábytek - spojení moderního nábytku  a světla. Svítit v bytě může stolek, pohovka, umyvadlo, barový pult nebo třeba kuchyňská linka.
Svítícími kousky lze oživit jak interiér, tak exteriér například svítícími květináči. Nábytek může být vytvořen z několika druhů materiálu - polypropylenu, polymethylmetakrylátu - čili plexiskla, corianu i jiných. Důležité je, aby byl materiál pevný, stálobarevný, odolný a snadno udržovatelný.
Značka Moree nabízí originální kusy nábytku a doplňků se speciální LED technologií Multicolor, která nastaví požadovanou barvu dálkovým ovladačem. Tuto značku charakterizuje exkluzivita a neotřelý styl. Svítící stolek Lounge mini s různými barevnými žárovkami lze pořídit za pět tisíc korun. Nábytek Moree je možné si objednat u dodavatele na stránkách www.designove-dekorace.cz.
Nespočet svítících produktů například i od značky Slide najdete na webu www.svitici-nabytek.cz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy