Policie obvinila Barboru Škrlovou z týrání dětí

Redakce DOM
11. 2. 2008 21:58
Další obvinění v kauze Kuřim
Barbora Škrlová po návratu do České republiky. Teď čelí obvinění z týrání chlapců Mauerových.
Barbora Škrlová po návratu do České republiky. Teď čelí obvinění z týrání chlapců Mauerových. | Foto: Attila Racek

Brno - V kauze týrání chlapců Mauerových přibylo další obvinění. Vedle sester Mauerových obvinila policie i Barboru Škrlovou.

Tu zadržela policie v půli ledna v Norsku, kde se vydávala za třináctiletého chlapce Adama, posléze byla vydána do Česka. Od té době je v péči psychiatrů ve vazební nemocnici.

Škrdlová už byla obviněna - kvůli trojité změně identity - z poškozování cizích práv. V rodině Kláry Mauerové v Kuřimi měla týrat jejího sedmiletého syna Ondřeje. Za vše jí hrozí dva až osm let vězení.

Převzetí obvinění potvrdil serveru iDnes advokát Škrlové Richard Novák.

Dále čtěte:

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy