Diplomová práce poslance Miroslava Svobody

Diplomová práce poslance Miroslava Svobody
Například si jej napsal na tabulku visící u dveří jeho sněmovní kanceláře.
Titul má díky diplomové práci s tímto titulním listem. Je uložena v knihovně Vysoké školy finanční a správní v Praze.
Autor podepsal, že všechno, co je napsáno, jsou jenom jeho myšlenky a že nic neopsal, aniž by to uvedl.
Tady na dvou řádcích dole začíná výčet bibliografie, ze které inženýr Svoboda čerpal...
Foto: Ondřej Besperát
Sabina Slonková
24. 5. 2011 6:00

Poslanec Miroslav Svoboda z ČSSD získal na Vysoké škole finanční a správní titul inženýra za diplomovou práci, která opisuje - povětšinou doslovně a bez přiznání - vládní dokumenty či odborné statě jiných autorů. Pro názornost předkládáme ve fotogalerii pasáže Svobodovy práce a jeho "předlohy".

 

Právě se děje

Aktualizováno teď

Ústecký soud poslal za týrání dítěte jeho otčíma na 16 let do vězení

Ústecký krajský soud poslal za týrání a těžké ublížení na zdraví malého dítěte jeho otčíma na 16 let do vězení. Dítě zemřelo. Případ se stal loni v únoru Lounech. Stíhání čelí i matka utýraného chlapce, kterému nebyly ani tři roky.

Dítě podle znalců zemřelo následkem brutálního fyzického násilí. Stopy DNA chlapce se našly mimo jiné na žehličce. K bití používal Josef Kuča podle obžaloby dlaně, vařečku, kousal ho, sprchoval studenou vodou nebo nechával klečet s nataženýma rukama, na které mu pokládal knížky.

Muž se k činu částečně doznal. Popřel, že by dítě pálil, připustil, že ho svou výchovou zabil. Při posledním slovu se omluvil rodině chlapce. "Nechtěl jsem, aby to tak dopadlo, a moc mě to mrzí," řekl.

před 5 minutami

Ústavní soud se postavil proti zdanění finančních náhrad z církevních restitucí. Spornou část zákona zrušil. Zdanění prosadila vláda s KSČM a SPD.

před 9 minutami

Nigerijská policie našla další "dům hrůzy". Z islámské školy vysvobodila 300 chlapců

Nigerijská policie odhalila ve státu Katsina další islámskou školu, ve které její provozovatelé mučili, sexuálně zneužívali a drželi v okovech přes 300 chlapců. S odkazem na mluvčího místních bezpečnostních složek o tom v úterý informovala agentura AFP. Policie v sousedním státě Kaduna přitom koncem září vysvobodila téměř shodný počet chlapců z podobného zařízení, které tehdy šéf místní policie nazval "domem hrůzy".

Zdroj: ČTK
Další zprávy