reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Banky zrychlují platby, dorazí v den odeslání a bez přirážky

Klienti české Fio banky mohou od listopadu posílat tuzemské platby s jistotou, že je příjemce bude mít na účtu ještě ten samý pracovní den. Stačí je zadat do 12 hodin.

Fio banka nově umožňuje posílat "obyčejné" tuzemské platby v korunách ve stylu "zrychlených" a bez příplatku. Stačí je zadat ve všední den do poledne, tedy 12 hodin, a budou připsány na účet příjemce v jiné tuzemské bance ještě tentýž den. Banka si za zrychlení neúčtuje žádné poplatky. Poslat peníze v tomto rychlém módu lze v internetovém bankovnictví, v mobilní aplikaci i na všech pobočkách Fio banky.

"Vnímáme potřebu našich klientů posílat platby stále rychleji a levněji. Proto jsme se rozhodli zrychlit běžný tuzemský platební styk a nabídnout ho klientům bez poplatků a přirážek. Věříme, že tento krok ocení a že tím zvýšíme jejich komfort," komentuje novinku Fio banky její tiskový mluvčí Ján Franek.

Pokud klienti nestihnou poslat platbu do dvanácti, a přesto chtějí mít jistotu, že jejich platba dojde ve stejný den, mohou využít prioritní platbu za poplatek 100 Kč a se zadáním do 14 hodin. Vedle toho banka připisuje platby mezi všemi účty, které jsou vedené u ní, v řádu vteřin i v noci nebo o víkendech.

autor: Fio | 8. 12. 2017 8:21

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama