reklama
 
 

Muž zastřelil manželku. Pak zbraň otočil proti sobě

22. 8. 2012
Policie prověřuje okolnosti úmrtí dvou mladých manželů v obci Slavíkovice na Třebíčsku

Třebíč - Po tragédii ve Slavíkovicích na Třebíčsku zůstali ve středu ráno dva mrtví.

Podle policie dvaatřicetiletý muž kolem šesté hodiny zřejmě zastřelil svou o rok mladší manželku a pak spáchal sebevraždu.

Pavel Kubiš z krajského policejního ředitelství potvrdil, že kriminalisté případ vyšetřují jako vraždu. Víc informací policie s ohledem na rodinu nebude poskytovat.

Střelnou zbraň policisté zajistili, Kubiš však odmítl až do balistické expertizy upřesnit její druh. "Hlavně se soustřeďujeme na objasnění motivu spáchaného činu. Ve čtvrtek by měla být provedena soudní pitva těl obou zemřelých," uvedl.

Pokud se podezření potvrdí, bude to letos na Vysočině třetí případ vraždy nebo pokusu o ni. V květnu se šestačtyřicetiletý muž z Lipnice nad Sázavou na Havlíčkobrodsku pokusil zavraždit svou o čtyři roky mladší manželku. Ze žárlivosti ji napadl kladivem.

Jako dvojnásobnou vraždu vyšetřuje policie úmrtí dvou starších partnerů v Koněšíně na Třebíčsku. Těla byla nalezena v rodinném domě v polovině června. Soudní pitva prokázala, že muž i jeho partnerka zemřeli na následky vícečetných bodnořezných poranění, která jim způsobil neznámý pachatel.

autor: ČTK | 22. 8. 2012

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Kraj Vysočina

  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama